Smaller Default Larger

Глава УГКЦ освятив Патріарший адміністративний центр УГКЦ у Києві

 

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав освятив та відкрив сьогодні, 7 травня 2018 року, приміщення Патріаршого адміністративного центру УГКЦ в Києві.

Візит до України Генерального Секретаря Ради Єпископських Конференцій Європи

 

У п’ятницю, 11 травня, розпочався візит в Україну монсеньйора Дуарте да Куна, Генерального секретаря Ради Єпископських Конференцій Європи (ССЕЕ). Візит відбувається за сприяння Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ, а його метою є ближче знайомство з життям і діяльністю Католицької Церкви в Україні.

Блаженніший Святослав прибув до Греції на святкування 20-річчя заснування української церковної громади

 

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав прибув до Греції на святкування 20-річчя заснування української церковної громади в Афінах.

Звернення Синоду Єпископів КГВА щодо виборчого процесу в Україні

 

Звернення Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ до вірних, українських політиків і всіх людей доброї волі щодо виборчого процесу в Україні

Постанови Сімдесят дев’ятої сесії Синоду Єпископів КГВА

 

Постанови Сімдесят дев’ятої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, 2-3 травня 2018 року Божого, Зарваниця

Папа до молоді: Не бійтесь бути святими в юному віці

У духовний спосіб Папа Франциск взяв участь у Міжнародному молодіжному чуванні в італійському санктуарії святого Ґабріеля від Скорботної Богоматері, яке проводиться з нагоди приготування до XV Звичайної асамблеї Синоду Єпископів, що збереться у Ватикані в жовтні цього року на тему: «Молодь, віра та розпізнавання покликання».

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції

 

Авторські права 2018 © Провінція Святого Миколая. Василіянський Чин Святого Йосафата в Україні. Усі права захищені.