Smaller Default Larger

АНОНС: Молитовна Зустріч для хлопців

При монастирі отців Василіян в с. Бороняві (Хустський район), відбудеться Молитовна Зустріч для хлопців з греко-католицьких парафій Закарпаття.

АНОНС: 95-ліття урочистого перенесення та Інтронізації Мукачівської Чудотворної Ікони Божої Матері в Мукачівському монастирі Отців Василіян

 

16-17 липня 2020 р. Б., в Мукачівському монастирі Отців Василіян відбудуться ювілейні святкові богослужіння з нагоди Празника Мукачівської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці, яку 95 років тому урочисто перенесли та Інтронізували у Мукачівському монастирі Отців Василіян.

 

АНОНС: Молитовна зустріч для хлопців з греко-католицьких парафій Закарпаття при Боронявському монастирі Отців Василіян

 

8-11 липня 2021 р. Б., при монастирі отців Василіян в Бороняві відбудеться Молитовна Зустріч для хлопців з греко-католицьких парафій Закарпаття.

АНОНС: Празник Зіслання Святого Духа в Малоберезнянському монастирі – Ювілейні святкування – 2021

 

19-20 червня 2021 року Божого, у Малоберезнянському монастирі Отців Василіян, в рамках відпустових святкувань Празника Зіслання Святого Духа, відбудеться урочисте відзначення 100-літнього Ювілею від початку реформи Василіянського Чину на Закарпатті.

АНОНС: Празник Вознесіння Господнього в Імстичівському монастирі – 2021

 

9-10 червня 2021 р. Б., в Монастирі Отців Василіян у с. Імстичеві (Іршавський р-н., Закарпатська обл.), в рамках Ювілейного року в Провінції Св. Миколая з нагоди 100-ліття від початку монашої реформи на Закарпатті, відбудеться святкування відпустового празника Вознесіння Господнього.

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції