Smaller Default Larger

Діти з України на аудієнції в Папи Франциска

Серед паломників, які в останню середу квітня прибули на площу Святого Петра у Ватикані на загальну аудієнцію з Папою, були також діти з України, що гостюють у греко-католицькій громаді містечка Каттоліка.

Пасхальне привітання Владики Ніла 2022

 

Пасхальне привітання Преосвященного Владики Ніла (Лущака) ЧБМ, Апостольського адміністратора Мукачівської греко-католицької єпархії, вірникам Мукачівської єпархії і всім людям доброї волі.

Великоднє послання Блаженнішого Святослава 2022

 

Усе духовенство, усіх богопосвячених осіб і мирян в Україні та на поселеннях обіймаю батьківською любов’ю і щиро бажаю вам благословенних Великодніх свят, смачного свяченого яйця та світлої пасхальної радості!

Великоднє послання Папи Франциска 2022

 

У неділю Пасхи, 17 квітня 2022 р., Папа Франциск відслужив вранці Святу Месу на площі Святого Петра у Ватикані, а опівдні виголосив з лоджії базиліки Святого Петра наступне великоднє послання, після якого уділив урочисте благословення "Urbi et Orbi":

Дорогі браття і сестри, благодатного Великодня!

Послання Владики Ніла на початку чотиридесятниці – 2022

 

Возлюблені в Христі брати і сестри!

Ми стоїмо на порозі Великого посту, і ніхто з нас не уявляв собі, що будемо його переживати знову в страху за своє життя та життя своїх близьких. Вже третій рік поспіль Бог інтенсивно показує нам у часі Чотиридесятниці, що без Нього ми справді нічого не можемо (пор. Ів. 15, 5).

«Не втомлюймося сіяти добро» – Послання Святішого Отця на Великий Піст 2022

 

«Робімо добро без утоми: своєчасно, як не ослабнемо, жатимемо. Отож, поки маємо час, робімо добро всім» (Гал 6,9-10а).

Дорогі брати й сестри,

Чотиридесятниця – це сприятливий час для особистого та спільнотного оновлення, що веде до Пасхи Ісуса Христа, що помер і воскрес. Під час великопосної мандрівки 2022 року варто роздумати над закликом святого Павла до Галатів: «Робімо добро без утоми: своєчасно, як не ослабнемо, жатимемо. Отож, поки маємо час (kairós), робімо добро всім» (Гал 6,9-10а).

Папа богопосвяченим: не оплакувати минуле, а виходити назустріч Господу

 

Запитувати себе про те, які мотиви спонукають до дії, яким є оновлене бачення богопосвяченого життя, яке ми покликані розвивати і, насамперед, пригорнути Ісуса в своїх обіймах закликав Папа Франциск богопосвячених осіб під час Святої Меси з нагоди Стрітення Господнього.

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції