Smaller Default Larger

Декрет потвердження Правильника Провінції Святого Миколая в Україні (ОФІЦІЙНО)

 

08 червня 2012 р., Протоархимандрит Василіянського Чину Святого Йосафата потвердив Правильник Провінції Святого Миколая в Україні

 

ДО ВІДОМА ЧЕНЦЯМ ПРОВІНЦІЇ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ТА ВСІМ ЗАЦІКАВЛЕНИМ

 


 

ДЕКРЕТ

 

Протоархимандрит Василіянського Чину Святого Йосафата, Впр. о. Василій Ковбич ЧСВВ, виконуючи свою владу на благо Церкви і підлеглої йому чернечої спільноти, згідно з церковним і чернечим правопорядком, після перевірки процедури застосованої під час редакції Провінційного правильника та при виданні його Каіпітулою провінції, згідно з артикулом 17.-§2 Статуту Василіянського Чину Святого Йосафата, за згодою своєї Ради, видає цей Декрет, яким

 

ПОТВЕРДЖУЄ ПРАВИЛЬНИК

ПРОВІНЦІЇ СВЯТОГО МИКОЛАЯ В УКРАЇНІ

 

Для правосильності Правильника, доданого до цього Декрету, повинні бути внесені вказані в ньому виправлення та доповнення.

Провінційний правильник є чинним до часу чинності Статуту Василіянського Чину Святого Йосафата, потвердженого Апостольським Престолом Прот. № 70/2004 від 18 липня 2009 року Божого.

Цей Декрет стає чинним з моменту його проголошення Протоігуменом всім Ченцям Провінції. Нехай він буде поданий до відома всіх зацікавлених та з усіма юридичними наслідками.

Дано в Римі при Головному осідку Василіянського Чину Святого Йосафата, дня 08 червня 2012 р. Б.

 

о. Василій Ковбич ЧСВВ

Протоархимандрит

 

о. Єфрем Кончак ЧСВВ

Головний Секретар

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції