Smaller Default Larger

АНОНС: Празник Св. Пророка Іллі в Боронявському монастирі – 2020

 

1-2 серпня 2020 р. Б., у Василіянському монастирі в с. Бороняві (Хустський р-н., Закарпатська обл.) відбудуться відпустові святкування з нагоди Празника Св. Пророка Іллі.

АНОНС: Вшанування «Покровительки Закарпаття» – Празник Мукачівської чудотворної ікони

 

17-18 липня 2020 р. Б., в Мукачівському монастирі Отців Василіян відбудуться святкові богослужіння з нагоди Празника Мукачівської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці – «Покровительки Закарпаття».

АНОНС: Празник Зіслання Святого Духа в Малоберезнянському монастирі Отців Василіян – 2020

 

6-7 червня 2020 року Божого, у Малоберезнянському монастирі Отців Василіян відбудуться відпустові святкування Празника Зіслання Святого Духа.

АНОНС: Капітула в Провінції Св. Миколая – 2020

 

10-14 лютого 2020 року Божого, в Малоберезнянському монастирі буде проводитися Звичайна Капітула Провінції Св. Миколая в Україні, в якій візьмуть участь усі ті Ченці, участь яких передбачена Статутом Василіянської Чину Св. Йосафата та Декретом скликання.

  •  Капітула – це зібрання Ченців під проводом Голови, мета якого – обговорити і вирішити справи чернечої спільноти, в межах своєї компетенції, для спільного добра і розвитку Чину.

АНОНС: Різдвяний концерт в Осідку Провінції Св. Миколая

 

У вівторок, 14 січня 2020 р. Б. (Празник Св. Василія Великого), в Малоберезнянському монастирі Отців Василіян відбудеться Різдвяний концерт, який представить Мукачівський хор хлопчиків та юнаків.

  • Початок концерту о 16:00 у монастирському храмі.

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції