Засоби Масової Інформації (ЗМІ)

ПРЕСА

 

 

«Місіонар»

http://missioner.com.ua/

В минулому у Провінції св. Миколая було своє Видавництво (від 23.09.1925 р.) та власна друкарня при Ужгородському монастирі св. Василія. Тут, стараннями о. Петра Котовича ЧСВВ, тодішнього Ігумена Ужгородського монастиря, виходили друком: василіанський місячник „Благовісник”, календарі, різнорідні видання молитовників, апологетична та релігійна література, як також, наукові твори.

На сьогодні, у видавництві духовної літератури, Провінція св. Миколая співпрацює з Василіянським Видавництвом „Місіонер” (м. Львів) та Друкарнею оо. Василіян (м. Жовква) Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні.

 

«Дзвін Чернечої Гори»

У 2008 році, при Малоберезнянському монастирі св. Миколая, почав виходити друком василіанський часопис „Дзвін Чернечої Гори”.

Оскільки Малоберезнянський монастир є осідком Провінції, даний часопис частково виконує роль провінційного вісника.

 

Розповсюдження духовної літератури

Кожен монастир Провінції має релігійну Крамницю і займається розповсюдженням духовної літератури. Співпраця ведеться не лише з Василіянським Видавництвом „Місіонер”, але й з Видавництвами „Свічадо”, „Добра книжка” та іншими релігійними Видавництвами.

Ченці Малоберезнянського монастиря, розповсюджують духовну літературу у м. Ужгороді при кафедральному греко-католицькому соборі.

 

ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ЗА ВИДАВНИЧУ ДІЯЛЬНІСТЬ У ПРОВІНЦІЇ

 

 

Високопреподобний Отець Павло Кречун ЧСВВ

 


 

РАДІО

 

 

Радіо Ватикан

Василіяни провадять українську секцію Ватиканського радіо у Римі.

Головна мета Ватиканського Радіо – це вільне й дійове звіщення християнської благовісті і з'єднання центру католицизму з іншими країнами світу:

  • поширюючи голос і вчення Святішого Отця Папи Римського;
  • інформуючи про діяльність Апостольської Столиці;
  • віддзеркалюючи католицьке життя у світі;
  • розглядаючи актуальні проблеми сучасності у світлі вчення католицької Церкви, даючи їм християнську інтерпретацію.

У своїй багатокультурності та гнучкості Радіо Ватикан становить особливо корисний засіб суспільних комунікацій на служінні Вселенському Архиєреєві. Ватиканське Радіо є дзеркалом вселенськості Церкви, підтримуючи різноманітність її культурних традицій.

Хоч події в історії людства постійно змінюються, незмінним, однак, залишається наказ звіщати Євангеліє. Також і у третьому тисячоріччі християнства, коли, завдяки технічному прогресові, зростають можливості поширення нашого звіщення, більше як будь-коли існує потреба надати йому сили живого свідчення.

Ми трудимось для вас, тож сподіваємось на вашу допомогу, щоб бути завжди на висоті довіреного нам завдання. Слухайте нас і заохочуйте інших слухати Радіо Папи, підтримуючи його своїми пропозиціями, рапортами про чутність, своїми пожертвами. А передусім, нехай ніколи не забракне нам такої могутньої допомоги, якою є ваші молитви! Нехай же діяльність Ватиканського Радіо буде тим, до чого воно покликане: а саме, ділом благодаті!

 

З історії Радіо Ватикан

У 1929 році, відразу після підписання Лятеранських Угод, папа Пій XI доручив Гульєльмо Марконі спорудження радіостанції на території новоствореної Ватиканської держави, при цьому призначивши її першим керівником Отця Джузеппе Джанфранческі, Т.І., фізика і математика за фахом. 12 лютого 1931 року папа Пій XI урочисто відкрив Радіо, виступаючи з промовою латинською мовою, яка справила надзвичайне враження у всьому світі. До перших експериментальних передач належить «Scientiarium Nuncius Radiofonicus», бюлетень діяльності Папської Академії Наук. 9 лютого 1939 року помер папа Пій XI і Ватиканське Радіо супроводжувало перебіг Конклаву (тобто вибору) і коронацію нового папи Пія XII, коментуючи ці події дев’ятьма мовами світу. У Палацціні Льва XIII, у якій до 1936 року була Ватиканська Обсерваторія, було створено нові студії та редакції.

Національна Радіокомпанія України транслює спеціальну україномовну програму Радіо Ватикан на Першій програмі НРКУ щоп'ятниці о 22.30 годині та ретранслює україномовну програму Радіо Ватикан на Третій програмі Українського радіо щовівторка та щочетверга о 22.05 годині.

Також Радіо Ватикан українською мовою можна слухати в діапазонах коротких і середніх хвиль за київським часом за таким графіком:

 

 

Українські передачі Радіо Ватикану виходять в ефір також через мережу Internet і за допомогою супутникового зв'язку EUTELSAT Hot Bird 2 (13 Est), Transponder 54, 11804 MHz 128 Kbit/s

Наша київська адреса:Радіо Ватикан, поштова скринька 20, Київ 54, 01054 УКРАЇНА

Наша ватиканська адреса: Radio Vaticana - Programma Ucraino – 00120 Cattà del Vaticano

Tel. +39.06.698.84807

Fax. +39.06.698.84565

www.radiovaticana.org

 


 

ТЕЛЕБАЧЕННЯ

 

 

Ченці Провінції Святого Миколая співпрацюють з Закарпатською обласною державною телерадіокомпанією та Регіональною телевізійною компанією „Хуст”.

Ці телекомпанії надають свої послуги монастирям Провінції зокрема під час відпустових святкувань.

Крім того, ієромонахи Провінції беруть участь у телепередачах, на каналах „Тиса – 1” Закарпатської ОДТРК, М-студіо ТРК Мукачево та РТК Хуст, під час яких виголошують духовні науки й розповідають про діяльність монастирів Провінції; на цих каналах транслюються богослужіння з монастирів.

 


 

ІНТЕРНЕТ

 

 

Провінція має свою Веб-сторінку: http://www.osbm.org.ua/

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції