Smaller Default Larger

Монаший хор «Deisis» Василіянського інституту у Брюховичах взяв участь у XVII Міжнародних концертах церковної музики

 

Вже традиційно в місяці жовтні у м. Ґіжицьку в Польщі відбуваються концерти церковної музики. У цьогорічних XVII Міжнародних концертах церковної музики 7-8 жовтня 2017 р., організованих управою Мазурського відділу Об’єднання українців у Польщі спільно з греко-католицькою парафією в м. Ґіжицьку, якою опікуються отці василіяни з монастиря Святого Архистратига Михаїла у м. Венгожево, взяли участь тринадцять хорів з України, Польщі й Литви, більше половини з яких виступили на концертах вперше. Вперше участь у цьому фестивалі церковної музики взяв і василіянський монаший хор «Deisis» студентів Василіянського інституту філософсько-богословських студій ім. митрополита Йосифа Велямина Рутського у Брюховичах (Львів, Україна).

Памʼяті о. Лева Ґолдейда ЧСВВ

 

У середу 27 вересня 2017 року в Нью-Йорку, США, в лікарні, після довгої боротьби із хворобою, упокоївся в Господі на 75-му році життя, 58-му чернечого покликання та 46-му священичого служіння Високопреподобний отець Лев Лаврентій Ґолдейд (Leo Lawrence Goldade), ЧСВВ, чернець Провінції Успіння Пресвятої Богородиці у Сполучених Штатах Америки.

Василіянські владики відвідали Брюховицький монастир св. Йосифа

 

11 вересня 2017 р., монаша спільнота монастиря св. Йосифа вітала 9-ох діючих владик, вихідців з Василіянського чину. Разом з ними прибули владика Петро Крик, Апостольський Екзарх у Німеччині та країнах Скандинавії та владика Даниїла Козлінський, Екзарх єпархії Покрови Пресвятої Богородиці в Буенос-Айресі (Аргентина).

Видавництво «Місіонер» на Форумі видавців 2017

 

З 13 до 17 вересня 2017 р. у Львівському Палаці мистецтв тривав 24-й форум видавців. Численна кількість українських видавництв,-учасників форуму, свідчила про те, що українська книга має попит. Різноманітна тематика: наука, культура, мистецтво, великі постаті, духовність охоплюють майже всі сфери людського буття, щоденного побуту. Книга, наче вірний друг, надає підтримку в труднощах життя, відкриває нам очі на затемнені істини, розширює кругозір.

Ювілейні святкування у Погінському монастирі

 

На свято Успіння Богородиці Марійський духовний центр у с. Погоня святкував храмове свято і ряд важливих річниць, які пов’язані з 400-літнім ювілеєм ЧСВВ, 800-літтям монашого життя на цих теренах та 100-річчю від дня народження ісповідника віри владики Софрона Дмитерка.

 

Авторські права 2014 © Провінція Святого Миколая. Василіянський Чин Святого Йосафата в Україні. Усі права захищені.

 

@Mail.ru