Smaller Default Larger

Упокоївся в Господі Преподобний брат Юрій Теодор Варик, ЧСВВ, з Провінції Пресвятого Серця Ісусового в Канаді

 

23 травня 2017 року у василіянському монастирі святих Петра і Павла в м. Мондер, провінція Альберта, Канада, упокоївся в Господі на 90-му році життя, 70-му чернечого покликання брат Юрій Теодор Варик (George Theodore Waryk), ЧСВВ, із Провінції Пресвятого Серця Ісусового в Канаді.

Відбулась Капітула Провінції Пресвятого Серця Христового у Канаді

 

Від 1 до 6 лютого 2016 р. у Студійному домі Покрови Пресвятої Богородиці в Едмонтоні відбулася звичайна Виборча Капітула Провінцїі Пресвятого Серця Христового у Канаді.

Відбулась Капітула Провінції Свв. Кирила і Методія у Словаччині

 

З 8 по 10 лютого 2016 р. в монастирі Зіслання Святого Духа в Краснім Броді відбулася звичайна Виборча Капітула Провінції св. Кирила і Методія у Словаччині, в якій взяли участь усі ченці Провінції з довічною професією. 

Відбулась Капітула Провінції Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці в Аргентині

 

Дня 5-го лютого, відбулася звичайна Виборча Капітула Провінції Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці в Монастирі Непорочного Зячяття Пречистої Діви Марії в місті Обера, Місіонес (область).

Відбулась Капітула Провінції Покрови Пресвятої Богородиці в Польщі

 

Від 8 до 10 лютого 2016 року у Варшавському Свято-Успенському монастирі проходила Капітула Провінції Покрови Пресвятої Богородиці в Польщі. Капітула розпочалась Акафістом до Пресвятої Богородиці, яку відслужив Впр. Ігор Гарасим, ЧСВВ, вислужений Протоігумен.

 

Авторські права 2014 © Провінція Святого Миколая. Василіянський Чин Святого Йосафата в Україні. Усі права захищені.

 

@Mail.ru