Smaller Default Larger

Відбулась Капітула Провінції Покрови Пресвятої Богородиці в Польщі

 

Від 8 до 10 лютого 2016 року у Варшавському Свято-Успенському монастирі проходила Капітула Провінції Покрови Пресвятої Богородиці в Польщі. Капітула розпочалась Акафістом до Пресвятої Богородиці, яку відслужив Впр. Ігор Гарасим, ЧСВВ, вислужений Протоігумен.

На першій сесії учасники Капітули заслухали й обговорили звіти, а 9 лютого, під час третьої сесії, провели вибори. Новим Протоігуменом Провінції обрано Впр. о. Миколая Козіцького, ЧСВВ, дотеперішнього Настоятеля Василіянського монастиря у Кентшині. Цього ж дня обрано також двох Радників Протоігумена. Першим Радником і Вікарієм став Впр. о. Василій Кепещук, ЧСВВ, а Другим Радником ‒ Впр. о. Ігор Гарасим ЧСВВ. Крім цього Капітула делегувала Впр. о. Димитрія Гарасима, ЧСВВ, Ігумена Венгожевського монастиря св. Архангела Михаїла, на Генеральну Капітулу 2016, яка відбуватиметься в Римі.

На чергових засіданнях учасники Капітули обговорили діяльність Провінції під духовним, економічним і організаційним аспектами та прийняли відповідні постанови, щоб стимулювати життєдіяльність Провінції Покрови Пресвятої Богородиці у світлі нових викликів і потреб Церкви і Божого люду.

Рим, четвер, 11/02/2016

Подав: о. Єфрем Кончак, ЧСВВ — Генеральний секретар

Джерело: osbm.info

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити