Smaller Default Larger

Всеукраїнська патріарша проща за мир в Україні

alt

3 серпня 2014 р., Отці Василіяни взяли участь у Всеукраїнській патріаршій прощі до Галицької чудотворної ікони Матері Божої у с. Крилос (Давній Галич), «за мир в Україні», яку очолив Глава УГКЦ – Блаженніший Святослав Шевчук.

Крім Отців, Братів та Настоятелів Василіянських монастирів, на прощі були присутні Протоігумени: о. Павло Райчинець ЧСВВ (Провінція Святого Миколая) та о. Пантелеймон Саламаха ЧСВВ (Провінція Найсвятішого Спасителя).

Під час Архієрейської Божественної Літургії, яку разом з Блаженнішим Святославом, за участю представників державної влади та близько 40 тисяч прочан, служили єпископи УГКЦ, відбулася хіротонія Єпископа-помічника Івано-Франківської архієпархії УГКЦ Йосафата (Мощича). Подія ця, – як зазначив Глава УГКЦ, – має історичну вагу та є великим знаком відродження, надії і сили. Адже історія не пам’ятає, коли востаннє тут відбувалися єпископські свячення. Однак сьогодні це сталося, тому Блаженніший побажав новому єпископу бути ось таким знаком для своїх людей.

У своєму пастирському слові до народу, Глава УГКЦ закликав усіх молитися за мир в Україні та за її єдність, благаючи перед чудотворним образом Крилоської Матері Божої, «щоб не проливалася кров в країні, не гинули наші хлопці і не плакали наші жінки й матері, не сиротіли наші діти, не порожніли наші міста і села».

На завершення Божественної Літургії, були висловлені привітання та подяки з приводу єпископської хіротонії, а також звернення пастирів Церкви та представників влади до учасників Всеукраїнської прощі.

о. Франціск Онисько ЧСВВ

 

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції