Smaller Default Larger

Співчуття французькому народові з приводу терактів у Парижі

 

 

  • Співчуття Папи Франциска приводу терактів у Парижі.

Після терактів у Парижі, столиці Франції, кардинал П’єтро Паролін, Державний Секретар Апостольської Столиці, від імені Папи Франциска надіслав телеграму співчуття на ім’я кардинала Андре Вен-Труа, паризького архиєпископа-митрополита.

У телеграмі читаємо: «Дізнавшись про жахливі теракти, що стались у Парижі і на стадіоні Stade de France, що викликали смерть численних осіб і поранили багато інших, Папа Франциск запевнив свою молитву за родини, випробувані стражданнями, та за весь французький народ.

Благаючи у Господа, Отця милосердя, прийняти жертви в мирі Його світла і принести розраду та надію пораненим і їхнім родинам, Папа запевнив духовну близькість також і учасникам рятівних робіт.

Вселенський Архиєрей наново рішуче засудив насильство, яке нічого не вирішує, благаючи в Господа надихнути всіх людей думками миру та солідарності, та уділив своє благословення.

РАДІО ВАТИКАНУ

 

 

  • Співчуття Блаженнішого Святослава французькому народові з приводу терористичних актів у ніч з 13 на 14 листопада 2015 року Божого.

Його Еміненції Жоржові Понтьє, архиєпископові Марселя, Президентові Французької Єпископської Конференції, та Послу Франції в Україні пані Ізабель Дюмон.

Ваша Еміненціє, шановна пані Посол!

З великим болем ми довідалися про жахливі терористичні акти, здійснені на території Франції в ніч на 14 листопада. Вірні нашої Церкви, як і всі діти української землі, яка впродовж останнього часу зазнає багато несправедливих атак і страждань, сьогодні особливо відчувають біль і стражданнях французького народу та єднаються з усіма Вами у молитві до всемилостивого Бога.

Наші молитви сьогодні з кожною родиною, яка оплакує втрату своїх найдорожчих, з кожною пораненою особою, з усіма, хто сьогодні у Франції огорнений смутком, страхом і тривогою.

Господь, що є Дателем життя, нехай прийме всіх невинно убієнних у свої вічні обійми! Він, що є Джерелом любові, нехай укріпить усіх в надії та захистить серця від розпачі, страху і зневіри. Він, що є Господом миру, за молитвами Пресвятої Богородиці, нехай дарує Франції та всій Європі свій мир!

Солідарні з Вами та з’єднані з Вами в молитвах -

в імені єпископату та всіх вірних Української Греко-Католицької Церкви

+ Святослав

Верховний Архиєпископ Києво-Галицький

УГКЦ

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції