Smaller Default Larger

Празник Воздвиження Хреста Господнього в Боронявському монастирі – 2016

 

26-27 вересня 2016 р., в Боронявському монастирі Отців Василіян відбулися відпустові святкування храмового празника Воздвиження Хреста Господнього.

Святкування розпочалися Великою Вечірнею, яку відслужив о. Полікарп Погоріляк ЧСВВ з Мукачівського монастиря, під спів братів Василіян та сестер Служебниць НДМ.

Опісля, Настоятель монастиря о. Тарас Іванина ЧСВВ, у співслужінні ієромонахів та ієреїв, в рамках нічних чувань, відправив Божественну Літургію.

Святкову Утреню відслужив Провінційний Вікарій та Настоятель Імстичівського монастиря, о. Павло Кречун ЧСВВ.

Божественну Літургію з нагоди храмового празника, очолив, виголосивши під час неї проповідь, єпископський вікарій Хустського вікаріату, о. Тарас Ловска, у співслужінні з отцями Василіянами та єпархіяльним духовенством.

На завершення святкування відбувся процесійний обхід монастирського храму, з читанням Євангелія та окропленням свяченою водою, після чого Настоятель виголосив подячне слово та многоліття, а священики уділили всім присутнім мирування.

У святкуваннях взяли участь ченці-студенти Василіянського Інституту Філософсько-Богословських студій (Львів-Брюховичі), на чолі з Префектом о. Никанором Ситарем ЧСВВ.

Місцеві ієромонахи та приїжджі священики уділяли вірним Св. Тайну Покаяння.

Літургійний спів під час святкової Літургії вів місцевий парафіяльний хор.

Протягом богослужінь, в храмі були виставлені мощі блаженної Йосафати Гордашевської, які привезли на відпуст Сестри Служебниці НДМ, з нагоди 125-літнього ювілею заснування їхнього Згромадження.

Активну участь у святкуваннях взяли теж Сестри Чину Св. Василія Великого.

  • Під час подячної промови Настоятель пригадав, що цього року Боронявський монастир відзначає свій 300-літній ювілей, і з цієї нагоди готується історичне книжкове видання, яке невдовзі вийде друком.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції