Smaller Default Larger

Святішому Отцеві Венедикту XVI виповнилось 85 років життя

Йозеф Ратцінгер, майбутній Папа, народився 16 квітня 1927 р в містечку Марктль-ам-Інн, в дієцезії Пассау, у німецькому регіоні Баварії. Це була Велика Субота і того самого дня, в навечір'я Пасхи, немовля охристили в місцевій парафіяльній церкві.

Після закінчення семінарії у Фрайзінгу, 29 червня 1951 року отримав священиче рукоположення. 60-ту річницю цієї події ми відзначали минулого року. 25 березня 1977 року Слуга Божий Папа Павло VI призначив професора богослов’я о. Йозефа Ратцінгера Архиєпископом Мюнхена і Фрайзінга, і 28 травня того ж року він прийняв єпископські свячення, а через місяць Папа підніс його до кардинальської гідності. 1981 року блаженний Іван Павло ІІ призначив його префектом Конґреґації Віровчення, яку він очолював до 2005 року, адже 19 квітня того року кардинали обрали його на Наступника святого Апостола Петра і він взяв ім'я Венедикт XVI. Через три дні відзначатимемо сьому річницю його понтифікату.

Приєднуючись до поздоровлень, які надходять з усього світу, висловлюємо Святішому Отцю найщиріші побажання, супроводжуючи своїми молитвами кожен його крок. Просимо у Всемогутнього Бога про те, щоб Папа Венедикт XVI мав сили для того, щоб так само, як це чинив і чинить, і надалі нести в кожен куточок землі істину про місце Творця у світі та суспільстві, захищати моральні цінності та правди віри, і щоб під його мудрим, рішучим, і, воднораз, покірним проводом Свята Церква вийшла оновленою та зміцненою з тих випробувань, які Боже Провидіння їй призначило.

На многі і благі літа, Святіший Отче!

 

Нагадаємо, що з нагоди 85-річчя життя та 7-ї річниці понтифікату Папи Венедикта XVI, з Німеччини прибудуть єпископи та представники влади Баварії. У сам день народження Святіший Отець відслужить приватну Службу Божу з німецькими єпископами, а потім прийме їх на приватній аудієнції, як також окремо зустрінеться з баварською делегацією.

На честь Папи у четвер 20 квітня, у ватиканському залі імені Папи Павла VІ, виступить ляйпцизький симфонічний оркестр, який виконає Симфонію № 2 Сі-бемоль мажор, op. 52, відому як «Гімн слави» («Lobgesang») Фелікса Мендельсона, написану в 1840 році.

За матеріалами: Радіо Ватикан

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції