Smaller Default Larger

Відбулися загальні збори Ченців в Провінції Святого Миколая

У понеділок 23 квітня, у Провінції Святого Миколая відбулися провінційні збори. Збори Ченців проводилась у Імстичівському монастирі, що розташований в Іршавському районі, Закарпатської області.

 

Учасниками зборів були Ченці, що становлять Провінційну Управу і Настоятелі Монастирів Провінції, а саме:


Протоігумен Провінції о. Павло Райчинець ЧСВВ
Провінційний Вікарій о. Павло Кречун ЧСВВ
Провінційний Радник о. Полікарп Погоріляк ЧСВВ
Провінційний Економ о. Веніамин Довганич ЧСВВ
Провінційний Секретар о. Франціск Онисько ЧСВВ

Намісник Протоігумена в Провінційному осідку о. Даниїл Дербаль ЧСВВ
Настоятель Боронявського Монастиря о. Тарас Іванина ЧСВВ
Настоятель Мукачівського Монастиря о. Веніамин Довганич ЧСВВ
Настоятель Імстичівського Монастиря о. Михайло Станко ЧСВВ

Основні питання, які обговорювалися на зборах, стосувалися Імстичівського монастиря, який серед усіх монастирів Провінції, надалі залишається найбільш потребуючим.

Насамперед, Протоігумен, разом з учасниками зборів, оглянули новозбудовану відпустову каплицю, монастирську церкву, внутрішнє подвір’я, зовнішній і внутрішній стан монастиря.

 

Ченці оглядають відпустову каплицю

 

На внутрішньому подвір’ї монастиря

 

У приміщенні, яке в минулому займала Імстичівська школа-інтернат

 


Внутрішнє подвір’я монастиря


Після огляду монастиря, Протоігумен та Ченці визначили пріоритетні роботи, які мають бути здійснені в даному Чернечому Осідку.

Нагадаємо, що у грудні 2011 року, в Імстичівському монастирі були завершені ремонтні роботи по перекриттю даху монастиря. Це були одні з найбільш масштабніших та важливіших робіт, що тут проводилися. Перекриття монастиря було поставлене у 2011 році, як пріоритетне завдання цілої Провінції. Стараннями Протоігумена о. Павла Райчинця ЧСВВ, який, за допомогою Ченців Провінції шукав кошти у всіх можливих місцях і установах, ці роботи з великими зусиллями були доведені до завершення.

 


Здійснити перекриття монастиря стало можливим після того, як влітку 2009 року, Імстичівська школа-інтернат, що розташована на території даного монастиря, звільнила монастирські приміщення, які використовувала як спальний корпус для учнів. Перебрана від школи-інтернат частина монастиря, на даний час знаходиться в стані ремонтів, однак для здійснення цих ремонтів потрібно ще великих коштів.

В загальному, Імстичівський монастир, як ззовні, так і всередині, надалі потребує масштабних ремонтів. Не зважаючи на те, що багато робіт тут вже проведено, значна частина монастиря залишається в руїні.

 


Ченці даного монастиря, як також Ченці цілої Провінції Святого Миколая, висловлюють щиру подяку усім добродіям та жертводавцям, які в будь-який спосіб вже надали допомогу для відбудови Василіянської обителі у с. Імстичові.

Однак прохання Ченців Імстичівського монастиря про допомогу у відбудові цієї обителі, надалі звернене до всіх людей доброї волі.

о. Франціск Онисько ЧСВВ


Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції