Smaller Default Larger

Різдвяне привітання преосвященних владик Мілана та Ніла

 

ХРИСТОС РАЖДАЄТЬСЯ! СЛАВІТЕ ЄГО!

Дорогі браття у священстві,

преподобні браття і сестри у монашестві,

дорогі брати і сестри у Христі!

Цього року ми відзначали тридцяту річницю виходу з підпілля Нашої Церкви – Мукачівської греко-католицької єпархії. Вершиною цього святкування стало паломництво до гробу Святого Апостола Петра в місті Римі, що відбувалося з 8 по 14 грудня 2019 року.

 

Тут ми мали змогу відслужити Божественну Літургію в Марійській Базиліці Санта-Марія-Маджоре та мати особливу аудієнцію зі Святішим Отцем Папою Франциском у Базиліці Святого Петра, після завершення якої ми відсвяткували там Подячну Літургію. Ми знову і знову могли пересвідчитися, що Господь є вірний, і Він є той, який веде історію нашого життя. Він надає сенсу навіть тим подіям, які є складними, які ми не приймаємо і не розуміємо, виводить з них добро та витирає сльози всіхнаших болів.

Народження Ісуса Христа, прихід Божого Сина на землю, різдвяна атмосфера одночасно наповнені як відкиненням та неприязню з боку людини, так і великим упокоренням та применшенням Бога. Дорогі брати і сестри, Божий Син став немовлям, якого покладено до ясел, щоб кожному із нас показати, що Він є єдиною і правдивою поживою та ліком на всі наші спраги, бажання та труднощі. Тому зустрітися особисто з Ним, як запрошував Папа Франциск у своєму зверненні до нас під час аудієнції в Римі, є щоденною і наполегливою потребою.

Тому бажаємо кожному з Вас, щоб ці празники Різдва Христового допомогли нам відновити цю зустріч та побачити нескінченне бажання Бога робити нас радісними та щасливими Його доньками і синами.

З нагоди Різдвяних свят бажаємо Вам, дорогі браття і сестри у Христі, радості, тепла і злагоди. Нехай у наших родинах засяє світло віфлеємської ночі, світло Христової присутності посеред нас.

 

ХРИСТОС РАЖДАЄТЬСЯ! СЛАВІТЕ ЄГО!

 

Ваші у Христі

 

владика Мілан,

єпарх Мукачівський

 

владика Ніл,

помічний єпископ

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції