Smaller Default Larger

Відпуст Благовіщення Пресвятої Богородиці в Боронявській василіянській обителі

 

6-7 квітня в Боронявському монастирі Чину Святого Василія Великого відбулися відпустові святкування з нагоди празника Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Упродовж двох днів відбувся ряд святкових богослужінь. Зокрема, у переддень свята, 6 квітня, було відправлено Велику Вечірню з литією та Велике Повечір’я, які очолив о. Франціск Онисько, ЧСВВ, Протоігумен Провінції Святого Миколая оо. Василіян в Україні під спів монашої спільноти.

Зранку, 7 квітня, о. Еміліян Гавей, ЧСВВ, Настоятель Боронявського монастиря, відправив Утреню, після якої відбулася Святкова Божественна Літургія, яку очолив та Слово Боже виголосив вже згадуваний о. Франціск. З Протоігуменом Літургію співслужили: місцевий Настоятель о. Еміліян, о. Даниїл Дербаль ЧСВВ – Настоятель Мукачівського монастиря, о. Полікарп Погоріляк ЧСВВ – Настоятель Імстичівського монастиря та о. Лука Буняк ЧСВВ – Намісник у Провінційному осідку в Малому Березному.

У св. Літургії взяли участь також Сестри Василіянки з м. Хуста та о. Мелетій Рішко ЧСВВ з Мукачівського монастиря, який разом з іншими провадив літургійний спів.

Через умови карантину, святкування відбулися за зачиненими дверима, без участі вірних. Усі богослужіння транслювалися в соціальній мережі «Фейсбук» на офіційній сторінці Боронявського монастиря.

Наприкінці пролунала молитва за Україну «Боже, Великий, Єдиний», а також були зроблені пам’ятні світлини.

  • Фото: о. Еммануїл Хмара ЧСВВ

 

*******

*******

 

Велика вечірня з Литією

 

 

*******

 

Святкова Утреня

 

 

*******

 

Святкова Божественна Літургія

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції