Smaller Default Larger

Загально-провінційне зібрання Ченців Василіян Провінції Св. Миколая в Імстичівському монастирі

 

11 травня 2020 р. Б., в Імстичівському монастирі відбулося зібрання Ченців Василіян Провінції Св. Миколая, в якому взяли участь представники чотирьох василіянських монастирів на чолі з Протоігуменом.

Розпочалося зібрання Молебнем до Пресвятої Богородиці, який очолив Протоігумен о. Франціск Онисько ЧСВВ. На початку богослужіння Протоігумен запросив учасників склонитися в молитві до Пречистої Діви Марії за кожну чернечу спільноту Провінції, щоб Божа Мати оберігала усіх своїм Пресвятим Покровом, але й також, щоб була невід’ємною частиною щоденного життя і молитви чернечих спільнот, супроводжуючи всіх до Таїнства Зіслання Святого Духа та до остаточної зустрічі з наших Господом, до Якого ми усі прямуємо.

Після молитви Ченці зустрілися у монастирському залі, де насамперед Протоігумен подав огляд та аналіз життя й діяльності Провінції за останній місяць в умовах діючого карантину. Опісля, кожен Настоятель представив внутрішнє життя і душпастирське служіння своєї спільноти серед цих викликів, які сьогодні перед усіма постають.

Разом з цим було обговорене питання належного приготування до проведення богослужінь у монастирських храмах за участю вірних в умовах послаблення карантину, в тому числі й під час найближчих відпустових святкувань.

Після обіду Ченці мали можливість більше запізнатися з чернечим життям Імстичівського монастиря, а також поспілкуватися одні з одними.

В той же час у Монастирі відбулося Засідання Протоігумена і його Ради стосовно актуальних справ Провінції.

Наступне загально-провінційне зібрання заплановане на початок липня у Боронявському монастирі.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції