Smaller Default Larger

Закінчення навчального року у Василіянській семінарії в Брюховичах

 

31 травня 2020 р. Б., у Василіянському інституті філософсько-богословських студій у Брюховичах відбулося урочисте завершення навчального року. У святкуванні взяли участь також о. Йоан Школик, ЧСВВ, Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя та о. Франціск Онисько, ЧСВВ, Протоігумен Провінції Святого Миколая.

Божественну Літургію очолив о. Йоан Школик, ЧСВВ, яку урочисто молився разом із ректоратом семінарії та іншими отцями із монастиря св. Йосифа. Під час проповіді о. Йоан звернувся до всіх присутніх студентів, а зокрема до випускників інституту. Насамперед отець наголосив на тому, що для духовного життя необхідною є молитва, без якої неможливо мати гармонійного зв’язку із Богом та іншими людьми. Також у молитві ми знаходимо правду про самих себе.

Тому отець Протоігумен всім випускникам щиро побажав звернутися до Бога із молитвою, щоб глибше переосмислити своє покликання. Адже Христос і сам часто у своєму земному житті звертався до Отця Небесного, особливо перед важливими рішеннями. Також просив пригадати собі, що Ісус молився не тільки за апостолів, які з Ним ходили, але й за всіх майбутніх служителів Його Слова. Отже, молитва є поживою, яка дає змогу іти за Христом та свідчити Його, щоби й інші, бачивши те, приходили до Бога.

По закінченню Літургії брати приготували випускникам коротеньку презентацію, в якій пригадали їм період їхнього навчального процесу. Опісля всі були запрошені на святковий обід.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції