Smaller Default Larger

Загально-провінційні збори в Боронявському монастирі

 

23-24 липня 2020 р. Б., у Василіянському монастирі в с. Бороняві (Хустський р-н., Закарпатська обл.) відбулися загально-провінційні збори Отців і Братів Провінції Св. Миколая в Україні.

23 липня (четвер) Протоігумен провів зустріч з представниками усіх монастирів Провінції, обговоривши з ними актуальні справи чернечих спільнот і викликів, які перед ними постають на даний час.

24 липня (п’ятниця) Протоігумен зустрівся також із братами-студентами Провінції, які перебувають на вакаціях в місцевих монастирях й готуються до навчального року у Василіянському Інституті в Брюховичах.

Під час цих зібрань відбулася вагома подія – проголошення Правильника Провінції Св. Миколая, який нещодавно був затверджений Протоархимандритом Василіянського Чину. Цей законодавчий документ, який у новій редакції видала цьогорічна Провінційна Капітула, є зібранням спільних правил, притаманних і зобов’язуючих для всіх Чернечих осідків Провінції Св. Миколая.

Крім цього була обговорена й узгоджена програма Ювілейного року в Провінції Св. Миколая з нагоди 100-ліття від початку реформи Василіянського Чину на Закарпатті.

Згадана Провінційна Капітула доручила Протоігумену проголосити цей Ювілейний рік, протягом якого будуть проведені центральні богослужіння у Монастирях Провінції згідно наперед підготованої ювілейної програми, а також інші відповідні заходи, під час яких будуть згадані історичні події і постаті, пов’язані з даною Реформою та буде проаналізована духовна основа цієї події і її значення для сучасної Провінції.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції