Smaller Default Larger

Зустріч богопосвячених спільнот Мукачівської греко-католицької єпархії

 

10 лютого 2022 р. Б., в Ужгородському греко-католицькому Кафедральному соборі, з нагоди свята Стрітення Господнього, яке відзначатиметься 15 лютого як день богопосвячених осіб, відбулася зустріч чернечих спільнот Мукачівської греко-католицької єпархії.

Архієрейську Божественну Літургію з цієї нагоди очолив владика Ніл Лущак, ЧБМ, Апостолський Адміністратор МГКЄ. Йому співслужили ієромонахи різних Чинів та чернечих Згромаджень, за участю ченців і черниць, які виконують своє служіння у МГКЄ.

Василіянські спільноти Провінції Св. Миколая представляв на цій Літургії і зустрічі Протоігумен о. Франціск Онисько ЧСВВ з Провінційною Управою, Настоятелями і співбратами.

Проповідь під час Літургії виголосив о. Михайло Станчишин, ТІ, який був запрошений на згадану зустріч для висвітлення тематики духовного проводу.

Перед тим як уділити благословення, Владика Ніл освятив стрітенські свічки для кожної чернечої спільноти, після чого богопосвячені особи молилися за Україну «Боже, Великий, Єдиний…».

Після Літургії, в резиденції Мукачівської єпархії відбулася тематична зустріч монаших спільнот, під час якої о. Михайло Станчишин, ТІ, представив діяльність і важливість Школи духовного проводу, яка була відкрита в Україні при Василіянському Інституті ім. Й. В. Рутського у Брюховичах (Львів).

На завершення із своїм словом до богопосвячених осіб звернувся Владика Ніл, привітавши потім кожну спільноту, вручивши кожному Настоятелю і Настоятельці стрітенську свічку.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції