Smaller Default Larger

Нова Головна Рада Василіянського Чину святого Йосафата

Генеральна Капітула Василіянського Чину святого Йосафата обрала нового Протоархимандрита та Головних Радників Чину.

Як ми повідомляли, від 11 до 23 липня 2022 р., в приміщеннях Папської української колегії святого Йосафата триває XIV Римська Генеральна Капітула Василіянського Чину святого Йосафата. У вівторок, 19 липня 2022 р., відбулися вибори проводу Чину.

Протоархимандритом, тобто, Генеральним Настоятелем капітульні отці обрали о. Роберта Лисейка, ЧСВВ, з української провінції Найсвятішого Спасителя, який на цьому служінні замінить о. Ґенезія Віомара, ЧСВВ, який очолював Василіянський Чин святого Йосафата від липня 2012 року.

Уродженець Львівщини, о. Роберт Лисейко у липні 1993 року вступив до Василіянського Чину святого Йосафата, в якому 1 червня 2000 року склав вічні обіти. Після філософсько-богословських студій в Папському Григоріянському Університеті, 8 липня 2001 року отримав ієрейські свячення та протягом кількох років душпастирював у Апостольському Екзархаті для українців католиків візантійського обряду в Німеччині. В 2005-2007 роках продовжував навчання у Римі, здобувши ліценціатський ступінь з філософії в Папському Григоріянському Університеті. В 2007-2012 роках був ігуменом монастиря святого Йосифа та Ректором Василіянського Інституту Філософсько-Богословських студій у Брюховичах. В 2013-2017 роках навчався в Інституті психології Папського Григоріянського Університету. Від 2016 року – Духовник Папської української колегії святого Йосафата, а від 26 травня 2021 – Головний Радник Василіянського Чину святого Йосафата.

Далі Капітула перейшла до виборів Головних Радників. За підсумками голосування, Першим Радником і Вікарієм Чину обрано о. Іллю Броновського, ЧСВВ, з провінції Найсвятішого Спасителя, а Радниками – о. Луїса Касіяно, ЧСВВ, та о. Маврикія Попадюка, ЧСВВ, з провінції святого Йосифа (Бразилія) і о. Тимотея Коцура, ЧССВ, з провінції Найсвятішого Спасителя.

 

Новообраний Протоархимандрит Василіянського Чину Св. Йосафата - о. Роберт Лисейко

Вислужений Протоархимандрит о. Ґенезій Віомар ЧСВВ

 

Генеральний Вікарій - о. Ілля Броновський ЧСВВ

 

Генеральний радник - о. Луіс Касіян ЧСВВ

 

Генеральний радник - о. Маврикій Попадюк ЧСВВ

 

Генеральний радник - о. Тимотей Коцур ЧСВВ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції