Smaller Default Larger

Празник Преображення Господнього в Малоберезнянському монастирі - 2022

19 серпня 2022 р. Б., у Малоберезнянському монастирі Св. Миколая відбулися святкування празника Переображення Господнього, які були присвячені молитві за повну і остаточну перемогу Українського війська над ворогами та дар миру для нашої Батьківщини.

Святкову Божественну Літургію з цього приводу очолив та проповідь виголосив о. Полікарп Погоріляк, ЧСВВ, Настоятель Святомихайлівського монастиря в с. Імстичово, у співслужінні о. Луки Буняка, ЧСВВ, Настоятеля Малоберезнянського монастиря та о. Кипріяна Зейкана, ЧСВВ, Магістра Новіціяту з Боронявського монастиря.

Участь у богослужінні також взяли брати василіяни та сестри василіянки з Перечинського монастиря.

Богослужіння своїм співом прикрасив парафіяльний хор з Імстичівського монастиря під керівництвом п. Вікторії Добра.

Після Св. Літургії та молитви за Україну Боже, Великий, Єдиний, відбулася панахида за усіх воїнів, які віддали своє життя за свободу і незалежність нашої Батьківщини, усіх померлих співгромадян та невинних дітей, які загинули від рук ворога.

Опісля о. Лука, Настоятель монастиря висловив слова подяки та многоліття отцям, братам, та сестрам, жертводавцям, парафіянам та хорові.

Після молитви на освячення плодів головний служитель окропив усіх присутніх освяченою водою а отці на монастирському подвір'ї помирували присутніх.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції