Smaller Default Larger

Проща монашества Мукачівської єпархії до Василіянського Монастиря в Імстичеві.

1

У четвер, 8 лютого 2024 р. Б., в Імстичівському монастирі Чину Святого Василія Великого відбулась проща монашества Мукачівського Греко-Католицької єпархії. Така подія проводиться щороку з нагоди дня богопосвячених осіб, який Католицька Церква відзначає на празник Стрітення Господнього. Цьогоріч, вона відбувалась в особливому місці, обителі св. Архистратига Михаїла на Чернечій горі в Імстичеві.

* * * * * * *

Монаша проща розпочалась Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив владика Ніл Лущак ЧБМ, Апостольський адміністратор Мукачівської Греко-Католицької єпархії. Йому співслужили: о. Франціск Онисько ЧСВВ, Протоігумен Провінції Святого Миколая, о. Полікарп Погоріляк ЧСВВ, Ігумен Імстичівського монастиря, о. Теодор Мацапула ВС, голова ради богопосвячених спільнот єпархії, о. Петро Береш, ректор Ужгородської богословської академії та Ієромонахи різних монаших спільнот. Богослужіння прикрасив своїм величним співом жіночий хор Імстичівської монастирської парафії.

Участь у зустрічі спільнот богопосвяченого життя взяли ченці та черниці різних монаших спільнот Мукачівської єпархії. У ході зустрічі відбулися дві наукові конференції, які підготував і виголосив для монашества о. Сава Масник ієромонах студійського уставу. Окрім цього, всі присутні мали нагоду поспілкуватися, обмінятися думками та ідеями про переживання монашого покликання, а також висловити свої надії та сподівання на майбутнє.

На завершення прощі, в братерській атмосфері, всі присутні подякували Богові за дар покликання до богопосвяченого життя, а також помолились за дар перемоги у війні та мир і спокій для нашої Батьківщини. Велика подяка всім організаторам та учасникам цієї знаменитої події.

* * * * * * *

* * * * * * *

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

18

19

20

17

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції