Smaller Default Larger

Католицька Церква починає Рік віри

З 11 жовтня 2012 р. до 24 листопада 2013 Католицька Церква буде переживати Рік віри. Після Року св. Павла (2008-2009) та Року священства (2009-2010) це вже третя така ініціатива під час понтифікату Бенедикта XVI, проголошена 11 жовтня 2011 Документом «Porta Fidei».

Рік віри вже відзначався один раз – в 1967 р. Папа Павло VI проголосив його в 1900-у річницю мучеництва святих апостолів Петра і Павла.


Ініціатива покликана сприяти відродженню християнської віри і життя Церкви, особливо в колись переважно католицьких, а тепер в основному секуляризованих країнах Західної Європи. За словами Бенедикта XVI, Рік повинен служити тому, щоб сучасна людина „знала, служила і переживала” свою віру, а також висловлювала її через молитву. Тому, за словами Святішого Отця, необхідно „розширити віру в Літургію, особливо Євхаристію”.

Початок Року віри припадає на 50-ту річницю відкриття II Ватиканського Собору, 11 жовтня 1962. Це не випадково, адже єпископська асамблея, яка пройшла кілька десятків років тому, має постійно зростаюче значення для сучасної Церкви. Паралельно з відкриттям Року віри, 7-28 жовтня, у Ватикані пройде Синод Єпископів з нової євангелізації.

На рівні всієї Церкви Рік віри відкриє папа Бенедикт XVI 11 жовтня св. Месою на площі перед Ватиканської базилікою. Що стосується єпархій та парафій – Конгрегація віровчення оприлюднила для них 30 оригінальних пропозицій на цей особливий рік. Один з головних напрямків, згідно ватиканської дикастерії – це поглиблене вивчення віруючими Катехизму Католицької Церкви.


Джерело: КАТОЛИЦЬКИЙ ОГЛЯДАЧ

ДИВ. ТАКОЖ:

«Конгрегація Віровчення оприлюднила душпастирські вказівки щодо проведення Року віри»

Відпусти, які Папа Венедикт XVI уділив з нагоди «Року віри»

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції