Smaller Default Larger

Великодні святкування в Малоберезнянському монастирі

5 травня 2013 року Божого, Отці і Брати Малоберезнянського монастиря разом з парафіянами та паломниками, урочисто вшанували величний празник Христового Воскресіння.

Свято Воскресіння розпочалося у монастирському храмі 4 травня, в суботу ввечері, відправою «Надгробного».

Опісля, отці Даниїл Дербаль ЧСВВ та Йосафат Сичкун ЧСВВ, розпочали Пасхальну Утреню. Вкінці утрені, поцілувавши ікону Воскресіння, Євангеліє і святий хрест та отримавши мирування, численні присутні зібралися на монастирському подвір’ї перед церквою, де відбулося «Благословення пасок».

В Неділю Воскресіння, о 9.00 в церкві розпочалася Урочиста Воскресна Божественна Літургія, яку очолив Протоігумен Провінції Св. Миколая – Впр. отець Павло Райчинець ЧСВВ, у співслужінні з усіма отцями Монастиря.

У своїй Проповіді, Протоігумен наголосив на тому, що деколи, подібно як жінки-мироносиці у день Воскресіння, ми шукаємо Воскреслого Христа, але натрапляємо на порожній гріб і виявляється, що ми шукаємо Його не там де Він є. «Чого шукаєте живого між мертвими?» – спитали мироносиць два мужі у світлих одежах і додали: «Його нема тут: Він воскрес!»

Церква, як вісник Воскресіння Христового, також ставить кожному з нас це важливе запитання: «Чого шукаєте живого між мертвими?» і додає: «Його нема тут: Він воскрес!», – підкреслив проповідник.

Воскреслого Христа потрібно шукати не серед «мертвоти запустіння», а серед Життя. Натомість ми не раз витрачаємо все своє життя, всі свої таланти і сили на осягнення таких цілей, які приводять нас до «порожнього гробу».

На завершення проповіді Протоігумен побажав парафіянам та паломникам шукати Христа насамперед у своєму серці, яке особливим місцем Воскресіння Христового і зустрічі з Воскреслим.

Після завершення святкової Літургії відбулося «Благословення пасок», яке здійснив Намісник монастиря о. Даниїл Дербаль ЧСВВ, разом з отцями Йосафатом Сичкуном ЧСВВ та Андрієм Белеканичем ЧСВВ.

о. Франціск Онисько ЧСВВ


СУБОТА, 4 травня 2013 р. Б.

Пасхальна Утреня і Благословення пасок

 

 


НЕДІЛЯ, 5 травня 2013 р. Б.

ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВЕ


 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції