Smaller Default Larger

В Ужгороді відбулися урочисті збори, присвяченні 1025 річниці Володимирового Хрещення

11 липня 2013 р., в Закарпатській облдержадміністрації відбулися урочисті збори, присвяченні 1025 річниці Хрещення Київської Русі. В урочистості взяли участь очільник краю Олександр Ледида, його заступники та представники духовенства краю, серед яких був присутній також Протоігумен Василіянської Провінції Св. Миколая Впр. Отець Павло Райчинець ЧСВВ.

В Закарпатській області відбувся перший із запланованих заходів до святкування 1025 річниці Хрещення Русі-України. На виконання розпорядження Президента України, цю дату відзначатимуть у всіх населений пунктах України. Основне дійство відбудеться в Києві наприкінці липня за участі представників духовенства України та інших країн.

Дозвольте привітати вас із цією знаменною датою, ‒ звернувся до присутніх Олександр Ледида. – Відрадно, що відзначаємо 1025 річницю у такому широкому колі. Це свідчить про толерантність та духовність наших краян, які у мирі та злагоді проживають пліч-о-пліч, будучи вірниками різних конфесій. Хрещення Русі – одна з найвизначніших подій в історії нашого народу, його духовного та культурного злету.

Цього дня почесною грамотою облдержадміністрації було нагороджено управління Мукачівської єпархії УПЦ, Хустську єпархію УПЦ та управління Мукачівської греко-католицької єпархії.

За матеріалами: carpathia.gov.ua

Фото: mgce.uz.ua

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції