Smaller Default Larger

Візит Протоігумена Провінції Святого Миколая до Фатіми

В днях 27-30 листопада 2013 р., Протоігумен Провінції Св. Миколая о. Павло Райчинець ЧСВВ, здійснив візит до міста Фатіми в Португалії, де, з 2009 року, виконує душпастирське служіння Ієромонах Провінції Св. Миколая о. Гавриїл Тимчик ЧСВВ.

Протягом цих днів, Протоігумен запізнався з життям та діяльністю Отців Василіян в м. Фатімі. На даний час, о. Гавриїл Тимчик ЧСВВ, проживає разом з о. Сільвіо Літвінчуком ЧСВВ з Бразиліїйської Провінції Отців Василіян, в Домі Святої Анни поруч з Санктуарієм Пречистої Діви Марії Фатімської, який є одним з найбільших марійських санктуаріїв у світі.

Отці Василіяни у Фатімі здійснюють душпастирську обслугу українців, які проводять тут паломництва, а також щоденно сповідають паломників різними мовами у Фатімському санктуарії. Крім того, ці отці душпастирюють в довколишніх португальських містах: Лейрії, Сантаремі та Марінья-Гранде.

Кожної неділі та свята, Божественну Літургію для українців у Фатімі, Отці Василіяни служать в церкві Успіння Пресвятої Богородиці, яка розташована неподалік Санктуарію. Також щоденно в будні дні, служать Святу Літургію в монастирі «Сестер-монахинь Непорочного Зачаття для служіння бідним».

В цих днях, у Отців Василіян в Фатімі, гостював о. Герман Ничак ЧСВВ, настоятель греко-католицького храму Успіння Пресвятої Богородиці в Люрді (Франція), який прибув сюди на «Форум священиків УГКЦ західної Європи».

Також, 30 листопада, місцевих Отців Василіян відвідав Преосвященний Владика Діонісій Ляхович ЧСВВ, Апостольський візитатор українців-греко-католиків Іспанії та Італії. Напередодні початку згаданого форуму для священиків, проведення якого заплановане у Фатімі з 2 по 6 грудня, Владика Діонісій відслужив недільну Архієрейську Божественну Літургію в Святоуспенському греко-католицькому храмі в Фатімі, у співслужінні зі згаданими Отцями Василіянами: Протоігуменом о. Павлом, о. Германом та о. Сільвіо.

Протягом візиту, Протоігумен відвідав також місця, пов’язані з об’явленнями Пресвятої Богородиці у Фатімі в 1915-1917 роках трьом пастушкам: Люсії Сантос, Жасінті Марто та Франциску Марто.

о. Франціск Онисько ЧСВВ


ДІМ СВЯТОЇ АНННИ ТА ОТЦІ ВАСИЛІЯНИ У ФАТІМІ

 

САНКТУАРІЙ ПРЕЧИСТОЇ ДІВИ МАРІЇ ФАТІМСЬКОЇ

 

СПОВІДАЛЬНИЦІ У ФАТІМІ

 

ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКИЙ ХРАМ УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ У ФАТІМІ

 

ПАРАФІЯЛЬНА ЦЕРКВА У ФАТІМІ

 

ІСТОРИЧНІ МІСЦЯ, ПОВ’ЯЗАНІ З ЖИТТЯМ ДІТЕЙ, ЯКИМ ОБ’ЯВИЛАСЯ БОГОРОДИЦЯ

 

АРХІЄРЕЙСЬКА БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ У ФАТІМСЬКОМУ ХРАМІ УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ 1 ГРУДНЯ 2013 Р.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції