Smaller Default Larger

Діти з України на аудієнції в Папи Франциска

Серед паломників, які в останню середу квітня прибули на площу Святого Петра у Ватикані на загальну аудієнцію з Папою, були також діти з України, що гостюють у греко-католицькій громаді містечка Каттоліка.

Світлана Духович - Ватикан

 

Участь у загальній аудієнції на площі Святого Петра у Ватикані, особисте благословення від Папи Франциска та спільна фотографія з ним – ця непересічня подія, напевно, надовго запам’ятається дванадцятьом дітям з України, які всередині березня прибули до італійського міста Каттоліка з Івано-Франківська, а в середу, 27 квітня 2022 р., прибули до Риму.

Дев’ять з цих дітей є сиротами. В Італії їх супроводжує довірена особа і законний представник опікунів пані Ірина Рохман, начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. До містечка Каттоліка вони прибули завдяки сприянню настоятеля місцевої української греко-католицької громади отця Володимира Медвідя, який також очолює Карітас Апостольського Екзархату для українців-католиків візантійського обряду в Італії.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції