Smaller Default Larger

Пасхальне вітання Протоархимандрита Василіянського Чину Святого Йосафата отця Ґенезія Віомара

 

Блаженніші, Високопреосвященні та Преосвященні Владики!

Всечесні, Високопреподобні та Преподобні Отці!

Преподобні Сестри і Брати у монашестві!

Дорогі Брати і Сестри у Христі!

Дорогі Добродії, Знайомі і Друзі!

 

Христос Воскрес!

 

Оцим радісним великоднім привітом вітаю усіх Вас.

Радісним, бо наше Життя – Христос, який своїм воскресінням перетворює наші душі у Його рай, завдяки чому вже не живемо у смутку, як живі померлі, бо Він воскресив нас разом із собою, щоб ми жили у Ньому. Радісним, тому що ніхто ніколи не уявляв більшої любові від тієї, яка змогла подолати саму смерть.

Воскреслий Христос дає життя, у той час як багато хто у світі шукає смерті; Він обдаровує нас дорогоцінними скарбами, у той час як замість них людство задовольняється дрібничками; Він дає нам небо, а багато хто всіма силами старається спускатися до аду.

В основі нашої пасхальної віри лежить не міф, не казка, а реальна історія Любові – тієї Любові, яка перемагає смерть і ніжно охоплює кожного з нас, щоб у нашому житті ми могли любити і бути любленими.

Вдивляймося в Ісуса Воскреслого, тому що там, де є любов, там можливе розуміння, пізнання істини. Вдивляймося у Христа, який об’явив раз назавжди Бога Отця, Джерело Любові, а нас запевнив: «Хто мене бачив, той бачив Отця! » (Ів. 14,9).

У ювілейному році 400-річчя Василіянського Чину Святого Йосафата, який у своїй історії виявляє риси людської суспільності, – з величчю і гідністю осіб, але й обмеженнями їх людської природи та конкретних історичних і соціальних обставин і ситуацій, – а водночас є спільнотою людей віри, а тому завжди звернений своїм обличчям до небес, – бажаю усім Веселих Свят Христового Воскресіння!

 

О. Ґенезій Віомар, ЧСВВ

Протоархимандрит

 

Дано в Римі в монастирі Головної управи Чину

у Великий четвер 14 квітня 2017 року

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції