Smaller Default Larger

Урочисте Святе Причастя у Василіянській парафії в Малому Березному


 

18 червня 2017 р., у Василіянській парафії Зіслання Святого Духа в Малому Березному, під час недільної Божественної Літургії, 14 дітей приступили до Урочистого Святого Причастя. Напередодні, вони теж вперше приступили до Святої Тайни Сповіді.

Перед початком Літургії, дітей, у супроводі батьків, привів до храму їхній катехит о. Йосафат Сичкун ЧСВВ, де їх зустрів парох о. Лука Буняк ЧСВВ. У притворі храму діти відновили свої хресні обітниці Христові та урочисто увійшли до церкви.

Тут вони брали активну участь у Божественній Літургії, промовляли деякі її частини, зокрема Символ Віри, а відтак урочисто прийняли Евхаристійного Ісуса, до злуки з Яким вони готувалися протягом цілого катехитичного року.

Після Літургії відбулося виставлення Святих Тайн та процесійний хід довкола храму, який очолили ієромонахи Малоберезнянського монастиря: о. Лука Буняк ЧСВВ, о. Йосафат Сичкун ЧСВВ та о. Еміліян Гавей ЧСВВ. Першопричасники супроводжували в процесії Євханистійного Ісуса розсипаючи перед Ним пелюстки троянд. Навколо храму біля трьох престолів процесія зупинялася, виголошуючи молитовні благання.

На завершення Євхаристійної урочистості, у храмі відбулися привітання: від імені батьків подяка лунала о. Йосафату за його духовний провід дітей та катехитичне навчання. Подячне слово промовив і сам катехит, після чого вручив дітям памʼятні альбоми Урочистого Святого Причастя та Молитовники.

Після спільних фотографій, діти з батьками зустрілися у монастирській вітальні на святковий почастунок.

 

  • Текст і фото: о. Франціск Онисько ЧСВВ
  • Відео: п. Мирослав Цуга

 

Фотоальбоми для завантаження світлин:

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції