Smaller Default Larger

До василіянської парафії у Малому Березному завітав Святий Миколай

 

Ввечері 18 грудня 2017 р., до Василіянського храму у Малому Березному завітав Св. Миколай, на зустріч з яким зібралися парафіяльні діти разом із своїми батьками.

Присутні готувалися до зустрічі із Св. Миколаєм участю у Божественній Літургії, яку служив Адміністратор парафії о. Лука Буняк ЧСВВ.

Під час Літургії діти з батьками під проводом священика молилися зокрема за те, щоб Св. Миколай подарував мир у нашій країні та якнайскоріше припинення війни, а також за те, щоб Святий у цей празник обдарував небесними і земними подарунками найбільш потребуючих та опущених, особливо дітей-сиріт.

Після спільної молитви за Україну «Боже великий, єдиний», діти зустріли Св. Миколая, якого вітали своїм святковим виступом та отримали від нього подарунки.

Цього дня, в рамках Акції «Допоможи Святому Миколаю», парафіяльні діти разом з ієромонахами Малоберезнянського монастиря, почали відвідувати у Малому Березному дітей-сиріт, напівсиріт та найбільш потребуючих, із святковою виставою та подарунками, які вони власноручно для цього готували та зібрали за допомогою пожертв.

 

{youtube}WGSfXoyGZLM{/youtube}

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Агрегатор новин

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції