Smaller Default Larger

Проща спільнот «Матері в молитві» при Мукачівському монастирі

 

19 травня 2018 р., при Мукачівському монастирі Отців Василіян відбулася єпархіальна проща спільнот «Матері в молитві».

 Архієрейську Божественну Літургію з нагоди прощі, у співслужінні єпархіальних священиків, звершив Преосвященний владика Ніл Лущак, Єпископ-помічник Мукачівської греко-католицької єпархії.

Перед Літургією учасники з’їзду мали змогу спільно провести молитовне правило та примиритися з Богом у Святій Тайні покаяння.

о. Веніамин Довганич, ЧСВВ – Ігумен Мукачівського монастиря, перед початком Літургії звернувся з вітальним словом, наголосивши на тому, що цей день є справді важливим історичним моментом, адже вперше, після виходу Церкви з підпілля, єпархіальне паломництво відбулося біля Чудотворної Ікони Мукачівської Богородиці.

Проповідь під час Літургії виголосив о. Сергій Слободанюк – синкел у справах мирян. Він підкреслив особливе покликання жінок-матерів у Церкві, які спільно моляться та служать Господеві, несуть віру, надію, любов іншим людям, зокрема у свої родини.

На закінчення о. Василь Копин – координатор спільноти «Матері в молитві», висловив подяку Владиці Нілу, присутнім священикам та всім учасникам за спільну молитву.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції