Smaller Default Larger

Урочисте перше святе Причастя у Малоберезнянській монастирській парафії

 

У неділю, 10 червня 2018 року Божого, у храмі Зіслання Святого Духа, при Малоберезнянському монастирі св. Миколая, на Божественній Літургії 11 дітей нашої парафії (6 дівчаток і 5 хлопчиків) прийняли урочисте Святе Причастя.

 

Анна, Марія, Марійка, Діана, Елеонора, Любомир, Іван, Дарія, Денис, Михайло, Вікторія вперше у своєму житті прийняли Перше Святе Причастя, до якого ретельно готувалися цілий рік під керівництвом о. Йосафата Сичкуна, ЧСВВ. Це дуже важлива та особлива подія для маленьких християн, а також для їхніх рідних та хресних батьків.

Напередодні, у суботу відбувся підсумковий іспит та перша сповідь, що стала для них першим Таїнством Покаяння.

На початку Літургії, дітей, у супроводі батьків та хресних, привів до храму їхній катехит о. Йосафат Сичкун, ЧСВВ. Урочисту Службу Божу очолив о. Михайло Станко, ЧСВВ, Настоятель монастиря.

Після Літургії відбулась процесійна хода навколо храму з виставленням Святих Тайн та молитвою Суплікації. Під час ходи-процесії першопричасники посипали дорогу пелюстками квітів.

Процесійний хід очолив вже згадуваний о. Михайло у співслужінні з о. Лукою Буняком,ЧСВВ, Адміністратором парафії.

На закінченні Служби п. Лідія від імені батьків дітей-першопричасників висловила подяку настоятелю храму о. Михайлу, о. Луці й усій парафіяльній спільноті за виховання у вірі їхніх дітей, а особливо катехиту о. Йосафату, який безпосередньо готував дітей до прийняття Таїнства. На кінець о. Йосафат вручив дітям пам’ятку першого Причастя.

Після загального фото отці, діти з своїми батьками та хресними зустрілись у монастирській вітальні на святковий почастунок.

  • п. Анна Бойко, мама двох першопричасників
  • Фото: п. Яна Шіпош

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції