Smaller Default Larger

Зустріч монашества в Мукачівській греко-католицькій єпархії з нагоди Дня Богопосвяченого життя

 

14 лютого 2019 р. Б., з нагоди Дня Богопосвяченого життя, у єпископській резиденції в місті Ужгороді відбулася зустріч монашества Мукачівської греко-католицької єпархії.

 

Святкову Літургію очолив єпископ помічник Мукачівський Владика Ніл Лущак, а із проповіддю до присутніх звернувся отець Михайло Станко, ЧСВВ.

На кінці Богослужіння єпископ здійснив обряд освячення свічок, які були вручені кожній монашій спільноті єпархії, як символ світла Христового, яке просвічує людину і яким має світити кожна богопосвячена особа.

Друга частина зустрічі мала формаційний характер і головним доповідачем на ній була п. Олена Кулигіна - журналіст, редактор та PR-менеджер, яка викладає комунікації в Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського (Київ). Вона поділилася із присутніми своїм досвідом праці у різних церковних структурах, а зокрема висвітлила тему «Комунікація для Євангелізації: як говорити про Церкву та християнство в інтернеті зрозумілою мовою», у якій дала практичні поради поширення Божого Слова у соціальних мережах та знаходити свого читача.

На завершення зустрічі всіх богопосвячених осіб благословив Владика Ніл, заохочуючи їх до ревного служіння у місцях, де Господь покликав.

 

  • о. Теодор Мацапула, ВС

Синкел у справах монашества МГКЄ

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції