Smaller Default Larger

Вечірні богослужіння з нагоди відпустового празника Зіслання Святого Духа у Малоберезнянському монастирі Отців Василіян

 

15 червня 2019 р. Б., у Василіянському монастирі в Малому Березному, вечірніми богослужіннями розпочалися відпустові святкування празника Зіслання Святого Духа.

О 18:00 в каплиці на відпустовій площі була відслужена Велика Вечірня з Литією, яку очолив о. Григорій Анастасин ЧСВВ у співслужінні з дияконом Йосафатом Ковалюком ЧСВВ, під спів ченців з Василіянського Інституту з Брюхович.

Під час Вечірні, ієромонахи-василіяни разом з пластунами Закарпатської округи, зустрічали прочан молодіжної пішої прощі «В силі Святого Духа» з м. Ужгорода, організованої Молодіжною комісією Мукачівської греко-католицької єпархії, в якій також взяв участь Владика Ніл Лущак ЧБМ. Прочани найперше завітали до монастирського храму, де разом з місцевими ченцями помолились до Святого Духа, а після долучилися до участі в монастирських боголослужіннях.

Цього вечора була також відслужена Божественна Літургія, яку очолив о. Артемій Новіцький ЧСВВ, з Василіянського монастиря в м. Жовкві, у співслужінні з іншими отцями, виголосивши під час неї проповідь на тему празника Зіслання Святого Духа.

О 21:00 розпочався хресний хід по чернечій горі з духовними призадумами на кожній стації, які виголосив о. Артемій Новіцький, ЧСВВ.

Після Хресної дороги ієромонах Малоберезнянського монастиря о. Мелетій Рішко ЧСВВ розпочав на відпустовій площі нічні чування для молодих прочан, у проведенні яких взяли участь: бр Пахомій Левчун ЧСВВ з Київського монастиря, брати-францисканці з м. Ужгорода та місцева парафіяльна молодь.

 

 *******

 

 

 

 

 

 

 

*******

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції