Smaller Default Larger

«Веселі канікули з Богом» у Малоберезнянській парафії Отців Василіян

 

Упродовж тижня, з 5 по 11 серпня, у Парафії Зіслання Святого Духа, що діє при Малоберезнянському василіянському монастирі св. Миколая, було організовано тижневий табір «Веселі канікули з Богом» для дітей віком від семи до одинадцяти років.

Його очолили бр. Стефан Дуда, ЧСВВ, студент 5 курсу Василіянського Інституту філософсько-богословських студій (Львів-Брюховичі), десять аніматорів МоКаДо (керівник - Тетяна Чебеняк, Олег Чебеняк, Назар Соляник, Діана Степанюк, Анастасія Кузьмінчук, Анастасія Кріп, Анастасія Ной, Христя Василенко, Віра Бабух та Стефанія Кордоба – фотограф) та 8 аніматорів із Малоберезнянської парафії (Гапак Аріадна, Васильовка Софія, Цибик Марта, Герзанич Владислава, Ковач Вікторія, Новак Крістіна, Рогач Анастасія, Манів Олександра). Участь у цьому таборі взяли 65 дітей з нашої та сусідніх парафій.

Тема цьогорічного табору – «Молитва». Кожен ранок у таборі розпочинався танцями-бансами, після чого у монастирському храмі була представлена невеличка сценка на тему дня а також відслужена Св. Літургія, яку служив о. Лука Буняк, ЧСВВ, Адміністратор парафії. Частини св. Літургії були читаними, зокрема Символ Віри, перед яким діти взаємно подавали собі знак миру та вітали один одного словами «Христос посеред нас», і відповідали – «Є і буде». Також, на молитві «Отче Наш», на знак єдності, усі учасники табору тримали один одного за руки та промовляли молитву. За період перебування у таборі, діти вивчили декілька пісень, які щодня співали під час Св. Причастя. Після Служби Божої усі разом, під проводом аніматора, учасники табору читали молитви після Св. Причастя. До обіду по групах відбувалися гуртки та естафети. Після смачного обіду, діти мали катехизації, вільні ігри, квести. Закінчувався табір бансами та спільною молитвою, яку провадив о. Лука

Протягом тижня діти були ознайомлені з такими темами:

  • понеділок – вступ про молитву.
  • вівторок – молитва «Отче наш»;
  • середа – молитва до Діви Марії - Матері Божої;
  • четвер – значення Ангелів та святих у духовному житті;
  • п’ятниця – храм –місце молитви;
  • субота – підсумок.

У неділю, 11 серпня, урочистою Святою Літургією відбулося закінчення «Веселих канікул з Богом» у парафії. Св. Літургію очолив о. Лука, який провів проповідь разом з учасниками табору у формі запитань та відповідей. Після Служби Божої та молитви за Україну «Боже Великий, Єдиний», подячне слово від імені усіх батьків виголосила п. Світлана Голош, яка відзначила, наскільки є важливим такий табір для дітей, оскільки вони пізнають, наскільки важливим є Бог у житті кожної людини і що лише Він є нашим порадником, другом, помічником. Лише на Нього ми можемо покладатися. Також, п. Світлана подякувала усім, хто брав активну участь у проведенні цього заходу, зокрема п. Ярославу та п. Вікторії Шолтис, п. Анні Бойко, п. Любі Немеш, п. Оксані Васильовці. Особлива подяка о. Луці, який організував для дітей цей табір. Слова подяки лунали також на адресу батьків дітей, значна частина яких брала активну участь в організації та проведенні табору, кухаркам та усім тим, хто у різний спосіб допомагав. Після всього, на монастирському подвір’ї було зроблено декілька пам’ятних світлин та проведені заключні банси. Усе закінчилося спільним переглядом фото- та відео-презентації та святковим почастунком.

  • Від імені вдячних батьків – Марина Цинканич

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції