Smaller Default Larger

Зустріч молоді при Імстичівському монастирі Отців Василіян

 

12 жовтня 2019 р. Б., при Монастирі Отців Василіян у с. Імстичеві, відбулася зустріч молоді з василіянських парафій Провінції Св. Миколая та інших прилеглих осередків.

Організатором заходу був о. Мелетій Рішко ЧСВВ з Малоберезнянського монастиря, який вже провів такі зустрічі протягом року в інших монастирях Провінції.

Духовним провідником зустрічі молоді в Імстичеві був о. Франціск Онисько ЧСВВ, економ та секретар Провінції Св. Миколая, який виголосив для учасників дві духовні науки.

Програма розпочалася з Божественної Літургії, яку очолив Настоятель монастиря о. Павло Кречун ЧСВВ у співслужінні з о. Мелетієм та о. Франціском, виголосивши під час неї проповідь, на початку якої привітав організаторів та учасників цієї зустрічі.

Духовна тема цього дня була: «Моє майбутнє і хто має право на моє майбутнє». Отож духовний провідник, у першій науці, запросив юнаків і дівчат будувати своє майбутнє на глибокій дружбі з Ісусом Христом, бо лише з ним Єдиним має сенс і міцну основу майбутнє молодої людини. У другій науці, під час роздумів про те, «хто має право на моє майбутнє», провідник поставив у приклад Апостола Павла, який після навернення, центром свого життя зробив Ісуса Христа, до тієї міри, що в містичному значенні отожнював себе з Ним кажучи: «Живу вже не я, а живе Христос у мені» (Гал. 2:20). Для молодого сучасного християнина, у тих викликах і обставинах, в яких він знаходиться, саме така постава є взірцем, яким слід захоплюватися і його наслідувати.

Тематика кожної науки була одразу доповнена питаннями-відповідями під час дискусії, модератором якої був о. Мелетій. Разом з молоддю, модератор ставив проблематичні питання стосовно майбутнього сучасної молодої людини, на які о. Франціск давав відповіді і пропозиції.

Разом з молитвою, духовними роздумами й розмовами, молодь також танцювала банси та дивилася релігійні фільми, після чого на завершення зустрічі відбулася молитва Тезе.

Проведення цього заходу забезпечувала молодіжна спільнота Імстичівського монастиря, провідником якої є о. Йосафат Сичкун ЧСВВ. Цього дня о. Йосафат був також сповідником для учасників.

Музичний супровід під час молитви Тезе забезпечували бр. Мирон Балог та Мирослава Цинканич.

 

*******

 

 

 

 

 

*******

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції