Smaller Default Larger

В Одесі відбулася зустріч Патріаршої Комісії у справах монашества УГКЦ

 

16-17 жовтня 2019 року, в Одесі відбулася зустріч Патріаршої Комісії у справах монашества УГКЦ із Синкелами у справах монашества та вищими настоятелями чоловічих і жіночих спільнот богопосвяченого життя УГКЦ. Головна тема: «Канонічна візитація як дієвий елемент управління і обов’язок вищих настоятелів чернечих інститутів задля осягнення мети чернечого життя відповідно до приписів ККСЦ та власного права».

Розпочалася зустріч зверненням голови Патріаршої Комісії у справах монашества Владики Михаїла (Бубнія), екзарха Одеського та адміністратора Кримського до усіх учасників з’їзду. Його преосвященство Кир Михаїл наголосив на актуальності даної теми та запевнив, що матеріали з останніх двох зустрічей, присвячених темі візитації, будуть опрацьовані каноністами та у майбутньому буде виданий правильник по проведенні візитації.

В перший день преосвященний Владика Богдан Дзюрах, Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, представив учасникам зустрічі напрацювання та прийняті постанови Синоду Єпископів УГКЦ 2019 року. Після обіду для бажаючих організували екскурсію історичними місцями Одеси та на узбережжя Чорного моря.

Ввечері в Катедральному храмі святого Апостола Андрія Первозванного Архієрейську Божественну Літургію очолив преосвященний владика Михаїл у співслужінні з отцями-синкелами та настоятелями чоловічих спільнот богопосвяченого життя УГКЦ.

Наступного дня з доповідями виступили високопреподобний о. Йоанікій Чверенчук, Генеральний вікарій Василіянського Чину святого Йосафата з темою: «Канонічна візитація як дієвий елемент управління і обов’язок вищих настоятелів чернечих інститутів задля осягнення мети чернечого життя відповідно до приписів ККСЦ та власного права» та с. Магдалина Витвицька, ЧСВВ, доктор канонічного права – «Інституційні та еклезіальні цілі внутрішньої візитації спільнот богопосвяченого життя».

Опісля учасники зустрічі мали нагоду поставити свої запитання доповідачам та взяли активну участь у дискусії.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції