Smaller Default Larger

Представлення нових Настоятелів в Боронявському та Мукачівському монастирях

 

В неділю, 15 березня 2020 р. Б., в Боронявському та Мукачівському монастирях Провінції Св. Миколая були відслужені подячні Божественні Літургії вислужених Настоятелів, після чого Протоігумен Провінції Св. Миколая о. Франціск Онисько ЧСВВ представив новопризначених Настоятелів для даних чернечих осідків.

 

  • В Боронявському монастирі подячну Божественну Літургію (поч. 9:30) відслужив о. Тарас Іванина ЧСВВ, який виконував тут своє служіння від 2012 р. Разом з вислуженим Настоятелем Літургію співслужили о. Даниїл Дербаль ЧСВВ та о. Еммануїл Хмара ЧСВВ.

Після Служби Божої та подячного слова о. Тараса, Протоігумен Провінції представив для парафіян Монастиря новопризначеного Настоятеля – о. Еміліяна Гавея ЧСВВ.

 

В Мукачівському монастирі подячну Божественну Літургію (поч. 13:00) відслужив о. Веніамин Довганич ЧСВВ, який виконував тут своє служіння від 2009 р. Разом з вислуженим Настоятелем Літургію співслужили о. Іван Ваш та о. Ілля Федорко.

Після Служби Божої та подячного слова о. Веніамина, Протоігумен представив для прихожан Монастиря новопризначеного Настоятеля – о. Даниїла Дербаля ЧСВВ.

 

 

Фото: Боронявський монастир

 

 

*******

 

Фото: Мукачівський монастир

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції