Smaller Default Larger

Вийде друком збірник доповідей учасників наукової конференції на тему «Покликання до богопосвяченого життя»

7 листопада 2012 року у Відділі комісій УГКЦ, що знаходиться на території Свято-Юрського комплексу у Львові, відбулося чергове засідання представників Комісії УГКЦ у справах монашества.

Відповідно до рішення членів згаданої Комісії, невдовзі вийде друком збірник доповідей учасників наукової конференції монашества УГКЦ, що відбулася 19-20 жовтня у Львові на тему «Покликання до богопосвяченого життя в УГКЦ сьогодні: реалії та перспективи».


Крім того, від грудня поточного року представники Комісії розроблятимуть програмні документи, які будуть стосуватися розвитку душпастирства покликання.

«Загальновідомо, що у Церквах Західної Європи існує цілісна система праці із покликаннями, тобто чіткі напрямки щодо роботи представників Церкви в цій ділянці. Крім цього, кожна єпархія розробляє річний план, у якому містяться певні принципи і заходи роботи із покликаннями. Таку програму ми плануємо створити разом із представниками інших комісій УГКЦ і в нашій Церкві», – прокоментував о. Петро Баран ЧНІ, голова Комісії у справах монашества УГКЦ.

На засіданні було також представлено нового члена Комісії УГКЦ у справах монашества – с. Оресту Борщовську СНДМ, кандидатуру якої запропонували представники Ради вищих Настоятельок УГКЦ.


За матеріалами: www.ugcc.org.ua

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції