Smaller Default Larger

Празник священномученика Йосафата в Мукачівському монастирі

Празник святого священномученика Йосафата для вірних усієї Католицької Церкви дорогий, світлий і радісний, бо це празник нашого українського святого, празник нашого брата по крові й кості, празник великого апостола й мученика за святу віру й єдність Церков.

До празника Св. священномученика Йосафата Кунцевича, ЧСВВ, архиєпископа Полоцького спільнота Мукачівського Святомиколаївського монастиря отців Василіян готувалась упродовж дев’яти днів. З 17 по 25 листопада 2011 р. б. ієромонахи проводили духовну науку, в якій представляли постать священномученика Йосафата, детально описували його чесноти, вказуючи на віру юнака, що вирішив іти за Христом, Який торкнувся його серця; на покору ченця, що чинив численні акти покаяння; на ревність єпископа, що здобув славу «душехвата»; відвагу мученика, який свобідно вийшов назустріч своїм убивцям. Також протягом цього часу відбувався акафіст до Св. Йосафата. 24 листопада, у навечір’я празника під час Великої вечірні з Литією були виставлені мощі та ікони Св. Йосафата.

25 листопада, в день, коли припадає пам’ять святого Йосафата Кунцевича, ЧСВВ у Святомиколаївському монастирі отців Василіян відбувся молебень до Св. Йосафата. Однак кульмінацією цих святкувань стала Урочиста Божественна Літургія , після якої всі Христові вірні, мали можливість приклонитися до нетлінних мощей Св. священномученика Йосафата та випросити необхідних ласк для себе та своїх рідних. Адже ж відомо, що за посередництвом св. Йосафата у світі сталося багато чудес. Головне − віра!

Мощі святого священномученика Йосафата будуть виставлені в Мукачівському Святомиколаївському монастирі отців Василіян упродовж трьох днів, до неділі включно. Тож запрошуємо всіх бажаючих приклонитися до них та випросити необхідних ласк за посередництвом небесного покровителя святого священномученика Йосафата.

 

Джерело: www.osbm-mukachevo.org.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції