Smaller Default Larger

Голова Папської ради з питань медіа закликав католиків йти в Інтернет

Архиєпископ Клаудіо Марія Челлі, глава Папської ради з суспільних комунікацій, підкреслив, що присутність католиків в Інтернеті має надзвичайно важливе значення. Він зазначив, що у 2009 році, приблизно в 440 млн католиків в тій чи іншій мірі стали присутніми в мережі Інтернет.

За інформацією L'Osservatore Romano, архиєпископ Челлі наголосив, що суспільство перейшло з «епохи інформації» в «епоху спілкування», де контент стає об‘єктом діалогу. Говорячи про суспільні медіа, архиєпископ зазначив: «Мова спілкування спільнот, їх розуміння життя є великими завданнями, які стоять перед тими, хто хоче бути присутнім в новому цифровому світі». Про це повідомляє CNA.


Архиєпископ Клаудіо Марія Челлі

 

Архиєпископ відзначив важливий внесок Пап Павла VI, Івана Павла II, а також Бенедикта XVI у світ комунікацій та сказав, що католики повинні прийняти цей виклик і вступити в цей «двір язичників», де багато хто не знає Бога.

Лекція Архиєпископа Челлі відбулась в університеті швейцарського міста Фрібурга під час зустрічі, організованої Конференцією єпископів Швейцарії і швейцарською Лігою Преси. Захід було проведено в честь 40-річчя пастирської інструкції з питань засобів масової комунікації «Communio et Progressio».

Джерело: risu.org.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції