Smaller Default Larger

Перший Всесвітній день радіо

З ініціативи ЮНЕСКО 13 лютого 2012 року вперше відзначається Всесвітній день радіо. Вибір саме цієї дати не є випадковим, адже цього дня 1946 року створено Радіо ООН. Всесвітній день радіо припав саме другого дня після 81-ої річниці заснування Радіо Ватикану.

Як наголосив о. Федеріко Ломбарді, ТІ, Генеральний Директор Ватиканського Радіо, винахід радіо і надалі зберігає свою актуальність і цінність, є засобом інформації, що має широку аудиторію, долаючи обмеження інших засобів суспільних комунікацій. Воно також створює особливий емоційний зв’язок із слухачами, що є особливо важливим у передаванні суттєвого змісту. Говорячи про Радіо Ватикан, о. Ломбарді сказав,що воно є голосом надії і свободи у світі, адже мета Ватиканського Радіо – це вільне й дійове звіщення християнської благовісті і з'єднання центру католицизму з іншими країнами світу, поширюючи голос і вчення Святішого Отця Папи Римського; інформуючи про діяльність Апостольської Столиці; віддзеркалюючи католицьке життя у світ та розглядаючи актуальні проблеми сучасності у світлі вчення католицької Церкви, даючи їм християнську інтерпретацію.

У своїй багатокультурності та гнучкості Радіо Ватикан становить особливо корисний засіб суспільних комунікацій на служінні Вселенському Архиєреєві. Ватиканське Радіо є дзеркалом вселенськості Церкви, підтримуючи різноманітність її культурних традицій. Радіо Ватикану веде свої передачі на п'яти каналах 40 мовами світу понад 78 годин на добу, а штат співробітників налічує майже 400 осіб приблизно 60-ти національностей, в основному мирян.

Українська редакція Ватиканського Радіо існує вже від 1939 року, а тематика українських передач невід’ємна від того, чим є Радіо Ватикан, адже, це – Радіо Папи.

Радіо Ватикан

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції