Smaller Default Larger

Оприлюднено Послання Папи Венедикта ХVІ з нагоди 49-го Всесвітнього дня молитви за покликання

У понеділок, 13 лютого 2012 р, у Ватикані оприлюднено Послання Папи Венедикта ХVІ з нагоди 49-го Всесвітнього дня молитви за покликання, який відзначатиметься 29 квітня цього року. Його тема: «Покликання – дар любові Бога».

У Посланні Святіший Отець окремо наголошує, що родини – спільноти життя та любові – є місцем, де можна наново відкрити красу і значення священства та богопосвяченого життя.

Венедикт ХVІ підкреслює, що джерелом усякого досконалого дару є Бог-Любов. Кожне створіння, а, зокрема, кожна людська особа, є плодом думки та любові Бога, любові безмежної, вірної, вічної. Джерелом кожного покликання є ініціатива безмежної Божої любові, яка в усій повноті проявляється в Ісусі Христі. Папа звертає увагу на високий вимір християнського життя, який полягає в тому, щоб любити так, як Бог. Йдеться про любов, яка виражається у повній самовідданості себе самих, у вірний і беззастережний спосіб.

Венедикт ХVІ звертається до єпископів, священиків, богопосвячених осіб, катехитів і до всіх, хто трудиться на виховній ниві, щоб сприяти розквітові великодушних відповідей на Божий поклик.

Радіо Ватикан

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції