Smaller Default Larger

День богопосвяченого життя з Ансельмом Ґрюном

В суботу 18-го лютого 2012 р. у конференц-залі Львівської Духовної семінарії Святого Духа відбулась конференція богопосвячених осіб із видатним письменником, монахом-венедиктинцем з абатства Мюнстершварцах, Ансельмом Ґрюном.

Зустріч була організована Комісією у справах монашества Української Греко-Католицької Церкви.

Із привітальним словом до богопосвячених осіб звернувся отець Петро Баран, ЧНІ, голова Патріаршої комісії УГКЦ у справах монашества, наголошуючи, що цей захід присвячується Дню богопосвяченого життя.

У контексті головної теми даної зустрічі «Традиційні духовні цінності і сучасність», отець Ансельм виголосив доповідь на тему: «Як ми бачимо ідентичність богопосвяченої особи у сучасних реаліях? У чому полягає виклик і підтримка для автентичного життя обітами у сучасному світі?».
Після доповіді, гість конференції відповідав на запитання із залу і надав вичерпні відповіді.

Впродовж дня між конференційними науками відбувалась спільна молитва монашества.

osbm.info

Довідка:

Ансельм Ґрюн – монах-бенедиктинець, психоаналітик, християнський письменник, автор бестселерів, економ (келар) у монастирі, духовний провідник, реколектант.

Автор 386 опублікованих книг, які були перекладені 32-ма мовами (тираж – понад 16 млн. екземплярів).

Свої книги присвячує психологічно-духовній проблематиці, зокрема порушує гендерне питання, відомі праці на тематику менеджменту. Організовує щорічно понад 200 лекцій та семінарів, на участь в яких проводиться попередній запис за 2 роки заздалегідь.

Народився Ансельм Ґрюн у 1945 р. у невеликому містечку Юнкерсхаузен в центральній частині Німеччини (другим з семи дітей).

Освіта: у 1967—1971 р. вивчав філософію і богослов’я у Римі, пізніше − економіку в Нюрнберзі.

Монаше життя: Після закінчення навчання в ліцеї у Вюрцбурзі у віці 19 років став послушником у бенедиктинському монастирі в Мюнстершварцах. Пізніше − священик, духовний провідник, реколектант. Виконує обов’язки келара у великому абатстві, де є близько 300 монахів.

Вагомим внеском у розвитку інфраструри монастиря А. Ґрюна є душпастирська праця у Recollectio-Haus – реколекційного дому для осіб, залучених до релігійної діяльності, (священників і монахів), які переживають кризу або «вигорання». Курс духовного відновлення в Реколекційному домі триває 3 місяці, передбачає супровід психолога і духівника, групову терапію, працю у майстернях монастиря, креативний підхід до молитви, духовне навчання.

Перша книга Ансельма Ґрюна вийшла у світ у 1975 році. З огляду на монаший ритм життя отець Ансельм працює над написанням творів не більше шести годин на тиждень, по 2 години щодня з вівторка до четверга. Натхнення для своїх книжок цей бенедиктинець черпає з віри, Біблії, а також з психології та східних медитативних технік. Багатогранність його книг полягає в порушенні багатьох тем, починаючи від теми пошуку сенсу життя через внутрішній баланс, любов, гармонію та внутрішні сили, і закінчуючи темою кризи подружнього життя.

Переклади творів Ансельма Ґрюна українською мовою видавництва «Свічадо»: «Любити себе», «Жити в домі любови», «Піст: Молитва тілом і душею», «Самонавіювання: Як поводитися зі своїми думками», «Самонавіювання: наука позитивного думання», «Шляхи до свободи», «Джерела внутрішньої сили».

Переклади творів Ансельма Ґрюна українською мовою видавництва «Місіонер»: «Пасхальна радість», «Доторкнись: молитви для молоді», «Різдво − святкуючи новий початок. Свято між часами», «Хрест», «Реколекції на щодень», «Віра християн», «Святе – наш оберіг», «Віра християн», «Молитва – це зустріч».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції