Smaller Default Larger

Протоігумен о. Павло Райчинець ЧСВВ, відвідав ВІФБС і зустрівся з Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом у Брюховичах (Львів)

2 травня цього року, Високопреподобний отець Павло Райчинець ЧСВВ, Протоігумен Провінції Святого Миколая в Україні, відвідав Василіянський Інститут Філософсько-Богословських Студій у Брюховичах (Львів), де проходять філософсько-богословський вишкіл ченці-студенти з Провінції Св. Миколая, а саме брати: Еміліян Гавей ЧСВВ, Кипріян-Климентій Зейкан ЧСВВ та Еммануїл Хмара ЧСВВ.

В часі відвідин, Протоігумен о. Павло зустрівся з Ректором цього Василіянського Інституту, яким являється Впр. о. Роберт Лисейко ЧСВВ. Протоігумен та Ректор розглядали справи навчання студентів з Провінції Св. Миколая у ВІФБС та інші питання відносно студій. Також, Протоігумен зустрівся із самими ченцями-студентами із Закарпаття та провів з ними розмову.

 

На фотографії: Ректор ВІФБС зі студентами у каплиці, між якими також студенти з Провінції Св. Миколая


Важливою подією у цей день, була зустріч Протоігумена о. Павла Райчинця ЧСВВ з Блаженнішим Святославом – Главою Української Греко-Католицької Церкви. Зустріч відбулася в Брюховичах у Реколекційному центрі Курії Львівської Архієпархії УГКЦ. Протоігумен о. Павло розповів Блаженнішому Святославу про працю Ченців-Василіян у Провінції Святого Миколая. Слід зазначити, що Провінція ця діє на території Закарпатської області, та одночасно в межах «Церкви свого права», якою є «Мукачівська греко-католицька єпархія». МГКЄ не входить у склад УГКЦ, тому праця Василіян у цьому краю та єпархії, має своєрідну специфіку. Тим не менше, Василіяни працюють тут насамперед для проголошення Слова Божого і науки Церкви Христової, яка звернена до кожної людини.

 

 

Блаженніший Святослав, уділив Протоігумену та усім Ченцям Провінції своє Архієрейське Благословення і побажав успіхів у праці над проголошенням Христового Євангелія там, де Ченці-Василіяни здійснюють своє служіння.

 


о. Франціск Онисько ЧСВВ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції