Smaller Default Larger

У Крехівському монастирі відбулася Молитовна зустріч для хлопців

З 25 по 29 липня цього року, у Крехівському василіянському монастирі св. Миколая, відбулася Молитовна зустріч для хлопців, під гаслом «Покликання – дар любові Бога».

Під проводом Помічника Вчителя новиків та отців і братів монастиря, в зустрічі взяли участь близько 70 хлопців.

Душпастирство покликань – один із різновидів душпастирської праці, якому Церква сьогодні приділяє особливу увагу.


У Крехівському монастирі, ось такі молитовні зустрічі проводяться вже впродовж 10 років і дають свої плоди – багато з хлопців – учасників Молитовних зустрічей – вибрали дорогу монашого служіння.

Молитовні зустрічі – це поєднання молитви, праці, а також відпочинку. Хлопці мають можливість не тільки зблизька побачити монаше життя, але й з середини, адже впродовж тих декількох днів живуть, моляться та працюють разом з монахами. Окрім того, для них проводяться різні науки. Вони також мають можливість поспілкуватися з братами та отцями, і не лише зі старшими, але й зі своїми ровесниками, які ще минулого року брали участь у Молитовній зустрічі, а цього року вже носять монашу рясу та діляться своїм, хоча й невеликим, досвідом, однак, без сумніву, багато допомагають хлопцям у розпізнаванні свого покликання та подальшому виборі.

Без сумніву, цьогорічна Молитовна зустріч допоможе молодим особам у виборі свого майбутнього, та заохотить інших хлопців до участі у наступних зустрічах, і цілком можливо, що за Господнім покликом, спонукає обрати монаше життя.

За матеріалами: osbm.in.ua


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції