Smaller Default Larger

Празник Благовіщення в Боронявському монастирі – 2021

 

6-7 квітня 2021 р. Б., в монастирі Отців Василіян у с. Бороняво, відбулися Відпустові Святкування з нагоди Празника Благовіщення Пречистої Діви Марії, на честь Якої названо монастир.

6 квітня, в Навечір’я празника, богослужіння розпочалися Хресною Дорогою яку проводив о. Роман Мельник, ЧСВВ Настоятель монастиря оо. Василіян в Погоні, (Івано-Франківська обл). Після Хресної Дороги вірні молились Вервицю до Пресвятої Богородиці, з роздумами про світлі Таїнства. Опісля моління продовжились Великою Вечірнею з Литією, яку відслужив Настоятель боронявського монастиря о. Еміліян Гавей, ЧСВВ. По завершенні відбулася Урочиста Божественна Літургія, яку очолив о. Мелетій Рішко, ЧСВВ з Мукачівського монастиря, у співслужінні з іншими ієромонахами василіянами та єпархіяльними священниками.

7 квітня, в день празника Благовіщення, богослужіння розпочалися святковою Утренею (служив о. Кипріян Зейкан, ЧСВВ) та Акафістом до Пресвятої Богородиці (служив о. Мелетій Рішко, ЧСВВ).

Об 11:00 год. розпочалася Святкова Божественна Літургія, яку очолив о. Роман Мельник, ЧСВВ Настоятель монастиря оо. Василіян в Погоні, йому співслужили о. Даниїл Дербаль, ЧСВВ Провінційний Вікарій та Ігумен Мукачівського монастиря, о. Еміліян Гавей, ЧСВВ Настоятель боронявського монастиря, о. Володимир Бабич Архідекан хустського вікаріату, а також інші ієромонахи Василіяни та єпархіальні священники.

Після Літургії була проспівана молитва за Україну «Боже Великий Єдиний», а на завершення святкувань настоятель монастиря о. Еміліян Гавей, ЧСВВ склав сердечну подяку всім присутнім на святі.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції