Smaller Default Larger

Відпустові святкування з нагоди празника Благовіщення Пречистої Діви Марії (2023)

6-7 квітня 2023 р. Б., в Боронявському монастирі Отців Василіян відбулися святкування з нагоди Празника Благовіщення Пречистої Діви Марії, на честь Якої названо монастир.

6 квітня, в Навечір’я празника, богослужіння розпочалися Хресною Дорогою по чернечій горі яку проводив о. Петро Крініцький. По завершенні Хресної Дороги на монастирському джерелі відбулось водосвяття де вірні могли зачерпнути для себе свяченої води. Опісля моління продовжились у Монастирському Храмі де відбулась Велика Вечірня з Литією та Урочиста Божественна Літургія, молитву Вечірні очолив Настоятель монастиря о. Еміліян Гавей, ЧСВВ.

7 квітня, в день празника Благовіщення, богослужіння розпочалися святковою Утренею та Молебнь до Пресвятої Богородиці (служив о. Кипріян Зейкан, ЧСВВ).

Об 11:00 год. розпочалася Святкова Божественна Літургія, яку очолив о. Володимир Маланюк, ЧСВВ Ігумен і Маґістер Крехівського монастиря, йому співслужили: о. Еміліян Гавей, ЧСВВ Настоятель боронявського монастиря, а також інші ієромонахи Василіяни та єпархіальні священники.

Урочисту Божественну Літургію своїм милозвучним співом прикрасив парафіяльний хор «Gloria».

Після Літургії була проспівана молитва за Україну «Боже Великий Єдиний», уділено повний відпуст та благословення мощами Св.Священномученика Йосафата з нагоди ювілейних святкувань 400 ліття від Його мученицької смерті.

На завершення святкувань Настоятель монастиря о. Еміліян Гавей, ЧСВВ склав сердечну подяку всім присутнім на святі.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції