Smaller Default Larger

Продовження паломництва з мощами св. Йосафата по парафіях Закарпаття

01. . - .  У рамках відзначення ювілею 400-ліття мученицької смерті св. Йосафата Кунцевича ЧСВВ, у Провінції Святого Миколая триває паломництво з мощами цього святого по парафіях Мукачівської Греко-Католицької єпархії.

*******

6 серпня у дев’яту неділю після Зіслання Святого Духа, ченці Василіяни з Боронявського монастиря відвідали Греко-Католицькі Парафії на Виноградівщині, якими опікується о. Річард Зеленько. Зранку о 9:00 Божествення Літургія відбулась у храмі св. Великомученика Димитрія у с. Хижа, а об 11:30 год. у храмі св. Василія Великого у с. Гудя. Під час обидвох Літургій було виголошено проповідь про особу св. Йосафата, також всі вірні мали можливість приступити до св. Тайни Сповіді, а на завершення було уділено Апостольське Благословення та відпуст повний.

01. . - .

Парафія св. Великомученика Димитрія  с.Хижа

02. . -

Божествення Літургія у с.Хижа

03. . - .

Парафія св. Василія Великого у с. Гудя

04. . -

Божественна Літургія у с. Гудя

*******

8 серпня у вівторок, мощі св. Йосафата завітали до парафіяльної спільноти у с. Олешник біля Виноградова, яка відзначала ювілей 30-річчя від повернення Храму Різдва Пресвятої Богородиці Греко-Католикам. Зустрічав мощі о. Василь Бровді. Після встановлення святих мощей у храмі відбулись Богослужіння: Молебень з наукою про св. Йосафата який відслужив о. Кипріян Зейкан ЧСВВ. Опісля служилась Божественна Літургія під час якої о. Полікарп Погоріляк ЧСВВ виголосив проповідь про особу св. Йосафата. Також всі вірні мали можливість приступити до св. Тайни Сповіді. На завершення святкувань нововисвячений ієромонах Василіянського Чину о. Теодосій Онисько ЧСВВ уділив усім вірним Апостольське Благословення та відпуст повний.

05. . -

с. Олешник

*******

9 серпня у свято Великомученика і Цілителя Пантелеймона, ченці Василіяни з мощами св. Йосафата завітали до парафії Святого Первомученика і Архидиякона Стефана у м. Хуст. Зустрічав мощі парох храму о. Мирослав Барничко, і після встановлення їх у храмі усі присутні молились молебень до св. Йосафата після якого була виголошена катехиза про чесноти та взірець до наслідування цього великого святителя. Опісля служилась Архієрейська Божественна Літургія, яку очолив Преосвященний Владика Мілан Стіпич, апостольський адміністратор Крижевецької єпархії з Хорватії. На завершення святкувань відбувся обхід храму з мощами св. Йосафата та читаннями Євангелій.

09. . - .

Парафія Святого Первомученика і Архидиякона Стефана у м. Хуст

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції