Smaller Default Larger

Формаційна зустріч для Вищих настоятелів Чину святого Василія Великого у Римі

DSC 0334

З 15 по 19 квітня 2024 р. Б. у Головному осідку Василіянського Чину святого Йосафата проходила зустріч Вищих настоятелів Чину. У події взяли участь Протоігумени, делегат о. Протоархимандрита у Делегатурі святого Йосафата в Португалії та ієромонахи Головної Управи Чину.

* * * * * *

Братня зустріч охоплювала, зокрема, навчальні лекції, які стосувалися церковної комунікації, цілісного людського розвитку та соціального вчення Церкви. У цих темах важливу роль було присвячено сучасним викликам, пов’язаним із соціальними змінами та, як наслідок, завданням богопосвячених осіб. Крім того, присутні обговорили особливості чернечого служіння в умовах триваючої війни в Україні.

Дана подія стала важливою нагодою, щоб обмінятися досвідом в багатогранних контекстах, які пов’язані з особливостями служіння у різних країнах та культурах, сприяючи обопільній єдності між собою у здійсненні єдиної місії – звіщення Євангелія. Водночас йшлося і за особливості співпраці Настоятелів з Головною Управою Чину.

Програма зустрічі включала участь у Загальній аудієнції зі Святішим Отцем, відвідини Дикастерії для Східних Церков, братні візити до Української Папської колегії св. Йосафата, Головних осідків Сестер Чину св. Василія Великого і Згромадження Сестер Служебниць НДМ.

Джерело

DSC 0359

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції